📰 News

Wypadanie przedmiotów ze zbioru i nowe funkcje

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10281
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (57)

👤 soked
04.03.2013
A czy da się wrócić do poprzedniego panelu siania ? bo ten przynajmniej dla mnie jest beznadziejny :/ Może i niektórym się podoba nowy panel ale fajnie by było jak by można samemu zdecydować jaki panel się ma na swojej farmie.
👤 GosiaKor
04.03.2013
Tez wolałabym mieć wybór, bo te zmiany nie pasują mi wcale
👤 malutka_anula
04.03.2013
kto to wymyślił? poprostu beznadzieja! wole poprzedni stan!
👤 Ruda1289
04.03.2013
Nowy panel jest fajny aczkolwiek wkurza to ze wystarczy myszką na pole najechac a juz sie pojawia ów pasek.Troche to wkurzające,bo ciągnie się on za mną ... Z deka irytujące to jest _zly .... Lepsza była funkcja naciśnięcia paska ....
👤 zlota_kurka
04.03.2013
BEZNADZIEJA! chcę stary panel...w tym wszystko mieni się w oczach!
👤 salamandraj
04.03.2013
Takie glupie zmiany w tej grze.Zrezygnuje z gry.
👤 alexieee
04.03.2013
Chyba już komuś totalnie odbiło.... ciągle coś mi skacze , fruwa ...ogólnie zamieszanie i jestem ... _zly _zly _zly _zly _zly
👤 ewczi90
04.03.2013
jeśli ta funkcja zagości na stałe, to dzis jest mój ostatni dzień na farmie...
👤 zlota_kurka
04.03.2013
popieram ALEXIEEE!!!!!
👤 soked
04.03.2013
To udoskonalenie ma na celu wyeliminowanie błędów typu danie super paszy zamiast zwykłej. A ja już chyba 10 razy zamiast podlać zwykłą wodą to podlewam super nawozem bo mi lata ten panel od podlewania LIPA !!!!!!!!!!!! _zly
👤 kenaj1313
04.03.2013
Pewnie lada dzień pi....e tą grą , wymyślają tylko utrudnienia, szybki siew podlewanie diabli wzieli teraz się trzeba naklikać tak nam ułatwiają gre . BP niech się okopie z takimi nowościami.
👤 kacper171
04.03.2013
okropne,jeszcze wiecej mil i super paszy stracilem nie mowiac o czasie,moze tak programisci farmy obrobia nam .
👤 soked
04.03.2013
Poprawiam swój błąd. szybki siew i podlewanie działa tak samo jak poprzednio tylko trzeba najechać kursorem na ten znaczek z błyskawicą/piorunem i wtedy można siać i podlewać jak wcześniej. Ale i tak wole poprzedni panel :(
👤 friendship21
04.03.2013
myślałam że tylko ja uważam że nowe funkcje to porażka, myślę że te "ulepszenia" mają zachęcić graczy do wykupowania kont premium żeby móc stale korzystać z pomocników. Jak dla mnie efekt jest odwrotny bo czasem mam ochotę skasować tą grę w cholerę!
👤 Ruda1289
04.03.2013
A ja dziś,dzięki nowemu panelowi,dowiedziałam się,że zagrody klasyczne ++,na które wydałam kupe florenów dają po jednym zwierzaku _63 .Wiem,że to głupie,że o tym nie wiedziałam,ale kupując zagrody ++ tudzież je wygrywając w zadaniach byłam święcie przekonana,że są w tej samej kategorii co zagrody pomarańczowe( tym bardziej,że one są za floreny a nie za sianogrosze) _058 ... Delikatnie mówiąc zirytowało mnie zaj******e ..... _zly Swoją drogą jest to lekkie przegięcie,że ulepszona zagroda nie daje nic poza szybszym wzrostem ów zwierzęcia ..... _tytyty _zly _tytyty
👤 pupa_chomika
04.03.2013
Jak zwykle nic Wam nie pasuje,ciekawe ilu z Was zrezygnuje z tak Waszym zdaniem dennej gry ha ha
👤 Ruda1289
04.03.2013
Ps.Ale te podsumowanie ile czego wypadło i ile pkt PD naliczyło to akurat jest fajne ,to mi się podoba _056
👤 kasandra2121
04.03.2013
koleczko zbioru siania ok ale ten badziew latajacy i migajacy :( bleeee po przelecieniu jednego pola na farmie juz mi niedobrze
👤 gosiaczek84
04.03.2013
Gram prawie od początku i to udogodnienie zajmuje tyle czasu,ze szok!!!!!!!!!!!!beznadzieja!!!!!!!!!!!!
👤 grazyna161
04.03.2013
jestem ciekawa komu się nie podobało tak jak było , przecież to jest beznadzieja.
👤 kicia555
04.03.2013
Właśnie to podsumowanie ile czego wypada mnie najbardziej w***a! Zajmuje połowę pól i nie mogę ich zebrać póki to nie zniknie, muszę się nakombinować żeby to zebrać. Czas przy tych udogodnieniach wydłuża się podwójnie. A na dodatek w ogóle nie da się już zastosować "dwukliku". Żeby mi to kółko latało za myszką to bym je zniosła, a nie pojawia się dwa pola dalej!!
BEZNADZIEJA TOTALNA!!!

P.S. Fajnie, że można podlewać zwierzęta przez szybkie podlewanie. I jeszcze ten podgląd, widać ilość PD itp..
👤 bess
04.03.2013
tzw. udogodnienie to totalna porażka:(
Wyskakują okna,okienka,paski...ja tego nie ogarniam!!!
👤 madziarka8888
04.03.2013
Co to ma być? Jakie wyeliminownie bledow, przez ten szajs 3\4 drzew nawozem mi zasypalo, masakra... O szybkim zasiewie nawety nie bede sie wypowiadac... Robcie tak dalej...
👤 -awaria-
04.03.2013
Hej 4682 #14 friendship21
Coś mi się wydaje, że konta premium nie dają pomocników na stałe, tylko trzeba wykupić je ekstra.
Przy premium automatycznie zbiera owoce z drzew.

Jeśli chodzi o te "niby ulepszenia" to mają one zachęcić nas do wykupowania pomocników za florenki. HA,ha,ha
👤 mafarma
04.03.2013
jedyny plus to taki że oznaczają się pola podlane wodą więc już niczego nie przegapię - a cała reszta to do d..y. Strasznie irytujące są te fruwające ikonki i wyskakujące paski idzie dostać oczopląsu delikatnie mówiąc
👤 batmanka
04.03.2013
Wkurzające, ale co im zrobisz? Do pani Niny nic nie dociera.
👤 Kotek
04.03.2013
tandeta totalna , nic nie wnoszące i nikomu nie potrzebne zmiany !!!!!!!!!! a szkółka farmerska jak nie działała tak nie działa , może zajęli by się czymś pożytecznym a nie utrudnianiem życia graczom
👤 shadow1991
04.03.2013
duzo czasu zajmuje mi zbieranie roslin. beznadzieja :( :o _zly _aaa
👤 Ruda1289
04.03.2013
Masz rację Kotek .... Szkółka miała być do końca lutego,mamy juz marzec....A szkółki jak nie było tak nie ma ..... :(
👤 tee4411
04.03.2013
To jest totalne utrudnienie i znaczne wydłużenie czasu zbiorów.
Co do uniknięcia błędów, to wbrew woli nawiozłem drzewa.
A może zamiast utrudniać, to udostępnić nam "sochę" albo "radło" ?
[center] D N O ! ! ! _zly _tytyty[/center]
Nie dam się zwariować - zostawiam puste pola.
Czekam na normalność ...
👤 wesnulka
04.03.2013
zgadzam się z przedmówcami, rzekome ulepszenia strasznie komplikują grę.. _057
👤 justyss93
04.03.2013
bardzo fajna aktualizacja _cheer , do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :D
👤 razbora
04.03.2013
Wczesniej obrabialam cala farme recznie w 10 min, mam wszedzie drzewka, teraz pol godziny. Jakas MASAKRA!!!
👤 rozyndla
04.03.2013
O matko jedyna, okropnie się zbiera , szczególnie jak się ma małe pola a sianie koszmar (kiedyś wystarczyło raz kliknąć, teraz dwa razy i jeszcze trzeba trafić w ikonkę no i zapomniałabym o cudownym słupku, który tylko przeszkadza. Jedyne co fajne to sumowanie PD ... Ogólnie jak nie masz kombajnu to przed zbiorami konieczna będzie melisa na uspokojenie ;)
👤 marhelcin
04.03.2013
co oni się uparli na zmiane tego panelu to już któraś z rzędu i co kolejna to gorsza ... dodatkowo fruwa mi wszystko po farmie jakby mnie to interesowało co mi wypada z pola akurat a dodatkowo w dolnym prawym rogu cokolwiek zebrać to masakra ... pokazuje mi co zbieram jakbym kurde nie widział jaką zagrode klikam ciągle jakieś okienka które uniemozliwiają szybie zebranie tylko trzeba patrzeć jaka wypadajka leci no kurde paranoja jakaś ... jeśli się tak upieracie na zmiany to prosze bardzo pochwale ewenty bez ciągłego siania pochwale znaczki na ozdobach w ogrodzie bo to genialne ułatwienia ale ten panel to jest jedno wielkie utrudnienie i zwolnienie bo robie to conajniej 4 razy dłużej niż przed zmianą ! dajcie z powrotem stary panel !!!
👤 rozyndla
04.03.2013
co z szybkim zasiewem i podlewaniem roślin (podwójne klikanie) .... wyłączcie to pliiiiiiisssss
👤 razbora
04.03.2013
Mój komputer już nie wyrabia przy tych udoskonaleniach. Niestety wszystko w żółwim tempie się robi. Nowego nie kupie a ten jest za slaby. Granie w farmę dzisiaj już nie było dla mnie przyjemnością a mordęgą i tylko niepotrzebne nerwy. Szkoda ze nie można już cieszyć się gra za darmo. Kombajnu już nie kupie, bo się wkurzyłam! Jednym słowem KICHA!!!
👤 ulaszka
04.03.2013
Witam, pieknie to wygląda, bardzo podobaja mi sie te zmiany, pozdrawiam pomysłodawce i wykonawce:)
👤 august010190
04.03.2013
z całym szacunkiem dla TWÓRCÓW gry ale to "ulepszenie" (no chyba że to miało na celu pogorszenie) to totalnie nie wyszło zreszta jak ostatnim razem cos podobnego;/ jak tego nie zmienią to ja nie gram dalej w tą grę chociaż gram ponad 3 lata już!!! farme sie obrządza 10 min teraz to nie wiem bo nie dokończę jej obrządzać bo mi już zbrzydło po 20 minutach;/
👤 kamil1-50
04.03.2013
pupa chomika dałem im czas do jutra 6 farm to 3 godziny więcej czyli 5 godzin dziennie nie mam czasu i do jutra jak nie zmienią tego kończę - będę wchodził tylko na forum i tyle.
👤 august010190
04.03.2013
chcieli udoskonalic obrządzanie mogli tylko zrobic tak żeby super pasza nie dawała się zwierzakom bez zezwolenia dodatkowego i juz było by to KROKIEM MILOWYM w udoskonaleniach. ale nie ONI postanowili zrobić kosmos z farmy w postaci latających wszędzie pierdoł których i tak nikt nie ogarnia wzrokiem i nie zliczy!!!!
👤 Maciej29
04.03.2013
muszę zgodzić się z więkoszością tutaj, pasek z narzędziami utrudnia życie i to bardzo o reszcie nawet nie chce mi się pisać, proszę zlikwidujcie to bo odechciewa się grac
👤 elba63
05.03.2013
Ludzie!!!!!!!!!!!!!! zlikwidujcie to!!!!!!!!!!!!!!
i jeszcze te sanie z mikołajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!_zly
👤 ruda_jolcia
05.03.2013
Koszmarny pomysl, zbiera sie strasznie zdecydowanie poroniony pomysl.
👤 GosiaKor
05.03.2013
w sumie opcja szybkiego siania jest ok, podgląd też, ale zbierania szybkiego nie ma i te okienka za każdym razem przy zbiorze z pola złoszczą...
👤 gagusc
05.03.2013
Witam _dobranoc
Udoskonalenia jak zwykle nie podobają mi się ale to dlatego ze nikt nie lubi zmian. Trochę pogram i zapomnę że kiedyś było inaczej. Ale jest parę rzeczy które należało by poprawić:
-pasek z prawej u dołu ( zawsze mogę sprawdzić ile rzeczy dostałam rozwijając scroll na dole, a pasek tylko zasłania i co gorsze dopóki w całości nie zniknie nie można pod nim zbierać)
-pasek zadań raz pokazuje ( siew, podlewanie itp ) na środku raz u góry na kole, to jest strasznie irytujące albo albo musi być jakaś konsekwencja w tych zmianach
I to tyle z mojej strony nic innego nie widziałam co by mi przeszkadzało wiec cała reszta jest ok ;)
👤 wlaorz
05.03.2013
Ja się podpisuje pod tym co gagus plus to że strasznie spowolniłą to moją prace na farmie a miało niby udoskonalić.Poprostu muszą tą wzmiankę udoskonalić(poprawić błędy) i wtedy może będzie ok:(
👤 Lexi13la
05.03.2013
witam, po prostu tragedia przy zbiorach, robi się to dwa razy dłużej, sianie to samo,raczej nigdy nie przeszkadzały mi wprowadzone zmiany, ale ta jest totalnie nie trafiona i beznadziejna. Odechciewa się wchodzic na pola i obrabiać, pozdrawiam pomysłodawcę, może można to cofnąć???
👤 -olka
05.03.2013
dla mnie jest oki ;)szkoda że z tym udoskonaleniem nie dodali szybkiego zbioru i szybkiego rozsiewania nawozu:)może następnym razem
👤 gretacom
05.03.2013
Zmiany zdecydowanie mi się nie podobają-mało tego-wnerwiają mnie maksymalnie!!!!! Jeżeli już ma tak być , to chociaż dajcie możliwość indywidualnego wyłączenia tego badziewia :o help
👤 reni88
05.03.2013
wyłączcie to i dajcie stary pasek co z tego że był duży był sto razy lepszy podpisyje sie pod innymi wypowiedziami _046
👤 mafarma
05.03.2013
mają nas graczy za idiotów czy co !/? nie wiemy co posadziliśmy czyli trzeba nam to uświadomić ikonkami latającymi, albo po najechaniu na pole pasek z opisem np."duże pole" - bez tego byśmy nie wiedzieli że mamy do czynienia z dużym polem ? i kto z nas zwraca uwagę na te wszystkie napisy ikonki paski. Chyba meteor uderzył w farmeramę:(
👤 karolina2308
05.03.2013
Wiele już zmian zaliczyłam na Farmie, tych na + i tych na -, ale tak nie da się grać, już dawno wyłączyłam animację w grze bo ją muliła, a teraz te wszystkie znaczki co latają to nie dość, że oczopląsów dostaję, to jeszcze muli grę, a laptop takie wirowanie dostaje jakby miał odlecieć. Może do tych kółek się przyzwyczaję, ale ten pasek z zebranymi przedmiotami doprowadza mnie do pasji. _zly
👤 rzepka
05.03.2013
wyłączcie to i dajcie stary pasek co z tego że był duży był sto razy lepszy podpisyje sie pod innymi wypowiedziami :(
👤 pimpekipuszek
05.03.2013
podpisuję się pod tymi co nie są zadowoleni z nowych aplikacji na farmie :omi tez sie nie podoba to wszystko.zamiast ułatwiać pracę to trochę utrudnia_zlyw 100% wole tamta wersje..tamta przynajmniej się nie muliła..
👤 kanka-88
06.03.2013
beznadzieja jeszcze wiecej tylko trace super paszy ...przywrócćie wczesniejsze rozwiazania pleaseeeeeeeeeee_tytyty
👤 magda13288
06.03.2013
mam nadziej że przywrócę starą wersje ta jest okropna nic nie mogę zebrać wszystko się zawiesza
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.