📰 News
ANKIETA: Uprawy na Farmie
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (3)
1. goździk
2. orkisz
3. żyto
4. jęczmień
nie lubię wymyślonych, czemu jak są to nie ma kwiatu lodowego z tych wszystkich wymyślonych był najładniejszy
wymyślone - beznadziejne i kropka
1. słód
2. krąg wachlarzowy
3. krąg kanciasty
-pomarańcze
-tulipany
Uprawiam je na karmy, które produkuję, a potem sprzedaję
Zgadzam się co do kręgów, są bezużyteczne!
A mój nr 3 to Bawełna ekologiczna.... (wybrałam drogą losowania, bo wielu roślin nie uprawiam, ale mam je w stodole na wszelki wypadek)
nie lubie kręgów i długo roznacych po 18 godz _037, za długo czekac ,one sa fajne dla osób zapracowanych albo w trakcie wyjadów .Czasami sadze je na wieczór ,wracam z pracy a one jeszcze rosna
Zaloguj się aby dodać komentarz.