📰 News

ANKIETA: Uprawy na Farmie

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10275
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 kamil1-50
27.02.2013
ulubione to wszystkie długo rosnące, bo mam mało czasu na granie w grę
1. goździk
2. orkisz
3. żyto

4. jęczmień


nie lubię wymyślonych, czemu jak są to nie ma kwiatu lodowego z tych wszystkich wymyślonych był najładniejszy

wymyślone - beznadziejne i kropka

1. słód
2. krąg wachlarzowy
3. krąg kanciasty
👤 mmmsznajder
27.02.2013
Ulubione:- chabry
-pomarańcze
-tulipany
Uprawiam je na karmy, które produkuję, a potem sprzedaję

Zgadzam się co do kręgów, są bezużyteczne!
A mój nr 3 to Bawełna ekologiczna.... (wybrałam drogą losowania, bo wielu roślin nie uprawiam, ale mam je w stodole na wszelki wypadek)
👤 juli01
01.03.2013
z moich ulubionych to kwiatki czyli :chaber,bez,fiołek,konwalia ,ale rowniez lubie tez słonecznik

nie lubie kręgów i długo roznacych po 18 godz _037, za długo czekac ,one sa fajne dla osób zapracowanych albo w trakcie wyjadów .Czasami sadze je na wieczór ,wracam z pracy a one jeszcze rosna _058
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.