📰 News

Lisy na farmie ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10273
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 maxi23
27.02.2013
Liski są ok tylko żeby ich nie dali jako tajemniczy stajenny za floreny
👤 Ruda1289
27.02.2013
Maxi pewnie dadzą za floreny w TS ...Ja się wykosztowałam na tajemnicze sadzonki,więc na stajennego nie mam kasy _037
👤 SYL13WUSIA
27.02.2013
hej ja jestem od niedawna miałam trochę przerwy teraz od franka dostaję tylko PD i szansę na kole, więc nie licze na tajemniczego stajennego bo ostatnio to kurki mi się trafiły najdroższy kurnik 15 florków:(
👤 bik_san
28.02.2013
liski - witaliski beda zjadac nam kury_042
oby nie za florki wTS:(
👤 maxi23
28.02.2013
Też mam nadzieje że nie za florki bo ich nie mam i nie miałem prawie wcale
👤 Fretka
01.03.2013
fajne liski :) wiadomo, że to będzie nowość w stajennym bo zawsze tak jest, heh, kolejny punkt do zrealizowania na mojej liście GT '^ ^
👤 kicia555
01.03.2013
Też bym wolała, żeby to nie był TS, ale niestety dawno go nie było, a w końcu muszą zarobić kasę... Ostatnie drzewa wprowadzili od tak, (aż dziwne). Oby tylko wielbłądów nie wprowadzili przez TS, bo to będzie masakra..:|
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.