📰 News

Użytkownicy pytają, Bigpoint odpowiada część III

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10259
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (3)

👤 Ruda1289
21.02.2013
Bardzo fajne tematy zostały poruszone _056 Bahama,koło fortuny itd itp ..... Skoro mowa o kole prosiłabym o usunięcie z koła zwykłego nawozu,który mozna kupić na targu lub zwiekszenie jego ilości np do 1000 (tak do tysiąca).Wiem,że pojemność obornika wynosi 100 (no chyba ze ktoś sobie zwiększył pojemność na drzewie),można zrobić tak,że obornik sam automatycznie będzie się uzupełniał aż do wyczerpania zapasów.No bo ten nawóz na kole to jakies nieporozumienie....
👤 Brigitta
21.02.2013
A ja bym chciała żeby coś ruszyło z nowymi przepisami do piekarni czy dżemiarni. Na początku co event był jakiś przepis, a od dłuższego czasu jest całkowita posucha. Szkoda trochę, bo ta dzielnica rzemieślnicza bez nowości robi się nudna i niepotrzebna.
👤 9652piotr
21.02.2013
Bardzo fajnie ale zacznijcie to realizować pozdrawiam Piotr _dobranoc_041_40
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.