📰 News

Flaga Bułgarii - czyżby kolejny event ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10255
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 kacper207061
18.02.2013
Juuuuuuuhhhhuuuuu....Jedno z moich ulubionych państw na Świecie_taniec_,a tak poza tym,czy wam też przy roślinkach eventowych wypadają najrzadsze narzędzia_051
👤 asasins00
18.02.2013
no wypadają ale event się szykuje tylko żeby nie był za trudny xD
👤 Abocijawiem
18.02.2013
Swieto narodowe maja dopiero 3 marca...
👤 Brigitta
18.02.2013
Akurat o tym evencie to krążą plotki od jakiegoś czasu, więc to na pewno nie żart. Wcześniej ma być podobno event oscarowy, coś jak w zeszłym roku. Co z tego wyniknie to zobaczymy :)
👤 kacper207061
18.02.2013
Ja chciałbym event australijskiloozak_76
👤 blizniaki172
19.02.2013
ciekawe jaka roślina eventowa będzie do sadzenia?hurra
👤 kacper207061
19.02.2013
Tylko błagam BP,nie zostawiajcie tych badziewnych roślinek eventowych w grze,bo nie mają one wartości adekwatnej do poziomu na którym są,przykład jaskrów,bezużyteczne,po prostu do niczego na 96 lvl:(:|
👤 Abocijawiem
20.02.2013
A marteniczki to chyba jako wypadajki beda. Moze bedziemy sadzic soczewice?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.