📰 News

EVENT: Karnawał 2013 - zapowiedź

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10234
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 synora
05.02.2013
Fajnie coś się będzie działo:)
👤 kacper207061
05.02.2013
No,wreszcie_taniec,tylko błagamallah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">,nie róbcie misji z ogromną ilością zwierząt,bo ja na pewno nigdy nie będę hodował zwierząt,bo po prostu się nie opłaca:(:@_057
👤 hesus300
05.02.2013
Robią z tego sekret to pewnie znowu sianie na dwóch polach będzie :(
👤 kamil1-50
05.02.2013
Co tam ilość nazwa rośliny to przegięcie najpierw słód później kręgi teraz nie wiadomo co tyle roślin - czego nie dadzą wreszcie rośliny powyżej doby tak jak na nk - siostra grała 48 godzin roślina rosła, drzewa klon trochę przeżytek - tyle egzotycznych roślin a tu nic dobrze że nie upadli na głowę i nie sadzimy z ich fantasyramy to po prostu przegięcie a co do wyspy to powiększenie na styczeń 2013 mi się wydaje że styczeń 2014 i po co teraz dawać prawdziwe rośliny fikcja to fikcja, a mówią że prawdziwa farma, lubię to grę bo nie ma zabijania na razie zwierzyny - zrobią masarnię to polecą krowy, kury i konie to będzie jazda, powiększyć farmę o conajmiej dwie plansze na wyspie i na głównej dla drzew i zagród, kombajn za runę na drzewie, to moje zdanie a nie fikcyjne rośliny wymienione za marne pd po ewencie, koniczyna prawdziwa , szczawiu też nie ma, twórcy to chyba chodzą na zabawy dla przedszkola, szkoda że nie umię robić gry to by była super farma, kombajn żniwa i sad. Czemu nie dadzą np produktów z każdej rośliny którą mamy w stodole - byłoby więcej dopalaczy.
👤 batmanka
05.02.2013
Kwiaty pryskające wodą _rotfl To lepsze jak kręgi w zbożu _rotfl
Zobaczymy, na jakie nagrody się wysilą.
👤 kacper207061
05.02.2013
kamil1-50 W stu procentach się zgadzam.Również myślę,że fikcyjne rośliny to już nie dość że nudzące,to na dodatek tyle pd,czyli po 1 za roślinę,to już bardziej opłaca się zamiast robienia eventu,robić misję w spółdzielni.:( Bp,to już serio nudne,żę rośliny są w tak ogromnych ilościach,to po prostu zdobycie wszystkich itemów graniczy z cudem.Po prostu nie dość,że sianogrosze można kupić za floreny,co już chyba jest przegięciem pałki,to jeszcze naciągają nas na losowe wypadanie,tylko po to,byśmy kupowali FL za realną kasę:(.Na prawdę,ja myślę,że BP coraz bardziej schodzi na psy:|,chęć kasy pochłania ich tak bardzo,że poczynią się nawet do tego,że za chwilę BP kompletnie się rozwiąże,to co raz więcej ludzi zrezygnuje z gry,bo w evencie do wygrania będzie 100szt. gowna,które na prawdę,wpienia ludzi całkowicie.Pamiętam,gdy 2 lata temu na farmie na kole była duża możliwość wygrania na kole,lecz teraz??Teraz to BP robi tak,by co raz więcej graczy zchodziło z gry.Ich wredność jest taka,iż sami działają na siebie źle,bo zamiast mieć więcej graczy = więcej kasy,to mają nauczkę: mniej graczy = mniej kasy.Sami sobie,drogie BP włazicie w nos,gdyż zamiast pociągać ludzi do gry,to zniechęcacie ich do dalszej gry w Farmeramę.

Moja rada dla BP:więcej przemyślanych rzeczy,a nie walenie na pałę eventów w których nie idzie nic zrobić.
Ludzie,twórcy,myślcie.:(:@
👤 kamil1-50
05.02.2013
kacper207061 to jest nas dwóch, kto się podpisze jeszcze pod tym


miała być darmowa to darmowo gramy a florki kupię na aukcji taniej i więcej jest, zresztą mogło być 1000 groszy to jeden floren i odwrotne, a co do domku farmerskiego miały być specjalne zadania - mówili że w czasie różnych ewentów, kłamią - farmerzy czy chcecie takie coś jak mamy zlecenie powyżej 10000 pd - kasa groszowa ok, pd ok, ale też nagroda specjalna - floren 1 floren, zlecenia powyżej 20000 pd 2 floreny i gwiazdka ok, a jak ktoś ma premium to kolejno 2 i 3 floreny - mamy np fabryki typu żólta - dają więcej pd ok, ale czemu zwykłe zwierzę nie rozumiem każdy by chciał np ma żółtą owczarnię - chyba brązowe owce do rozbudowy potrzebne - i tak jak w oazach za zwykłą paszę po zebraniu powinno być zwierzę - brązowa owieczka , a co do wełny to daliby brązową fabrykę dającą więcej pd i 1 wełnę - złota owczarnia 1 złota owca na miesiąc to jazda na maxa fajnie kto tak che piszcie , złota fabryka wełny - 4 wełny na 3 dni i więcej pd.
👤 sanrej
06.02.2013
kwiaty pryskające wodą ???? cza załozyć gogle i parasol pod ręką!!!!!!
👤 sebuniolek
06.02.2013
O której godzinie zaczyna się event???_010
👤 homerr1971
06.02.2013
...kalosze dla farmerów i czepki kąpielowe dla zwierząt!!!allah
👤 juli01
06.02.2013
ciesze sie lubie ,eventy bardzo ,bardzo _lalamido
👤 juli01
06.02.2013
kamil1-50 -dobrze prawisz _056 ,ja bym jeszcze proponowała jakas misje ,gdzie mozna by było dostac drzewko florenowe _008
_papryczka
👤 helen4
06.02.2013
do malkontentów:o to jest tylko zabawa i nie trzeba robić wszystkich zadań!ja niektóre "olewam" i robię zapasy_papryczka
👤 nirvana
06.02.2013
idę zobaczyć co to za event i co za to jest, czy sie opłaca robić, jak nie to__, a jak coś fajnego to_broktanc
👤 kamil1-50
06.02.2013
juli01 - no to super florenowe też może być, jest nas troje już jest ok, ale nasze komentarze to chyba bp nie przeczyta
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.