📰 News

Gorące grafiki !

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10229
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 kacper207061
01.02.2013
O boże,pewne że święto zakochanych,walentynkiserduszeczko.Oby były wykonane,bo nie chcę stracić serii 3 eventów,w których zdobyłem najlepsze itemy._056.Tylko myślę,że będą łatwe jak w 2011.
👤 Ruda1289
01.02.2013
Żeby nie zrobili takiego badziewia jak na urodziny :@
Apropos eventów .... Kiedy kolejny G&T ? ? ? Mam bardzo,ale to bardzo dużo róznych pierdół do wymiany bądź też do oddania .... _013 _028
👤 kacper207061
01.02.2013
No,choć na urodziny mam ciuciubabkę z siostrą i kolegą,wszyscy mają_rotfl.A w sprawie G&T to ja też chcę_019.
👤 ircia80
03.02.2013
To walentynki tak myślę, pozdrawiam wszystkich graczy_dobranoc
👤 Dziunia53
03.02.2013
Wiadomo że WALENTYNKI _bigusta
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.