📰 News

Błędy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10220
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Ruda1289
29.01.2013
Yhym ... W jakim warsztacie i jakie schronisko ..... ?Nie mam nic takiego ..... _013
👤 batmanka
29.01.2013
Popatrz dobrze. W warsztaciku w mieście. Jest. Ale pokazuje, że potrzeba do wybudowania 0 szpadli. To też chyba jest błąd. loozak
👤 isia1981
29.01.2013
BP to OSZUSCI!!!! Wydałam (pewnie jak wiele graczy) niemałe pieniądze na zakup FL aby kupić TS i wygrać tą zagrodę, a teraz dajecie tą zagrodę ot tak za darmo??? Z tego morał ze absolutnie nie opłaca się kupować TS skoro po kilku tygodniach mozna miec owe zagrody za free!!!! Czuję sie ,okradziona' i zniechęcona do dalszego farmerowania!!!!!spam _aaa
👤 Ruda1289
29.01.2013
Batmanka nie mam w warsztaciku zagrody z wronami _037 .... Patrzyłam teraz dwa razy,nawet się wylogowałam i zalogowałam i wciąż nic ..... _crach I tak,mam gre beta ...... _aaa
👤 gacek984
29.01.2013
też patrzyłam i nie mam tej zagrody do wybudowania, a z chęcią bym sobie wybudowała bo nie posiadam zadnego schroniska:|
👤 Koza
29.01.2013
Schronisko dla wron ma się pokazać dopiero w okolicach walentynek;)
👤 batmanka
29.01.2013
isia, przecież to oczywiste. Każda nowość z tajemniczych eventów prędzej czy później trafi do gry w inny sposób - czy to w kole fortuny, czy właśnie w warsztaciku. Ja tam się cieszę, bo na najmłodszej farmie mam wronki, więc będę mogła je jakoś wykorzystać. Fajnie by też było, gdyby hity trafiły do warsztaciku. Może kiedyś.

Ale zresztą kto powiedział, że fabryczka będzie za darmo? Może trzeba będzie wykonać event walentynkowy, żeby odblokować możliwość jej wybudowania. Tak samo trzeba się było nasiać roślinek w pełnię, żeby móc hodować kolorowe netoperki. Na razie nie ma co gdybać.
👤 isia1981
29.01.2013
No ale nie trzeba będzie wydawac kupę kasy na FL zeby zdobyć tą zagrodę. Tak być nie powinno, bo to naprawdę nie fair w stosunku do graczy którzy wygrali ją w TS
👤 Akatka
29.01.2013
rano była a teraz jej nie ma
👤 Kotek
29.01.2013
Tak, Ja już też nie mam tej zagrody, wczoraj była. Może poszli o rozum do głowy i w ramach rekompensaty z te wydane góry florenów dali by muzyczne hity. Inaczej tego nie widzę, nawet gdyby to było przez event. To jest totalne oszukaństwo, zgadzam się z Tobą isia1981. Łacina mi się ciśnie na usta..
👤 Ruda1289
30.01.2013
Albo niech dadzą wrony w warsztacie ale niech oddadzą FL ,które wpakowaliśmy w zakup TS ...... _008
👤 dex
30.01.2013
u mnie juz mozna zbudować schronisko wszystko działapolice
👤 zdzichu295
30.01.2013
super wprowadzili biżuterię ale ja się pytam w jaki sposób twórcy gry mają zamiar pogodzić tych którzy sobie ją wybudują i tych którzy kupili za floreny tą biżuterię? :( bo to bardzo niesprawiedliwe w stosunku do tych co za realną kasę ją zdobyli
👤 isia1981
30.01.2013
DOKŁADNIE!!! OSZUŚCI I NACIĄGACZE !!! ODDAJCIE W TAKIM RAZIE FL !!!_aaa
👤 Ogrodnik121970
31.01.2013
isia1981 - a ja się z tobą nie zgodzę. TS to co do zasady totolotek. Kupujesz TS i liczysz na fajną zagrodę ale to nie oznacza, że ją dostaniesz. Raz cos fajnego trafisz, a raz zwykły kurnik - i tak to jest z TS.
👤 isia1981
31.01.2013
wygrałam wszystkie mozliwe dotychczas zagrody, zgodzę sie ze jest to ,totolotek' , ale skoro wielu graczy wydaje na to prawdziwe pieniadze to nalezy im sie jakas nagroda ekstra, taka którą wygrasz w tym totolotku !!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.