📰 News

Pakiet: Floreny i super nawóz

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10189
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 -as_mysza-
16.01.2013
Tylko u mnie cena wynosi 18pln a nie 14,29. Jak zwykle mała pomyłka, ale to juz norma.
👤 zibiewa
16.01.2013
hej no wlasnie dlaczego tutaj jest inna cena a przy za kupie jest wyzsza cena?
👤 asica55
16.01.2013
U mnie też jest po 18,-, ale to nie jest "zwykła pomyłka", bratowa większość pakietów ma taniej niż ja. Dla mnie to co najmniej jest dziwne.
👤 flora
17.01.2013
asica55 popros bratowa aby zalogowala sie na twoja farme od siebie tam gdzie ma taniej fl ;)
👤 Ruda1289
17.01.2013
Flora ... to nic nie daje ... Zrobiłam tak zmoją koleżanka.Ona ma 300 FL po 29 zł,ja mam ta samą ilośc florenów za 40 zł ... Jak dla mnie to lekka przsada.Napisałam do nich maila z zapytaniem dlaczego moje floreny są droższe od mojej koleżanki odpowiedzieli mi ,że to cos w rodzaju testu ... czy jakoś tak ..... Nie powinno byc tak ,że jest taka duża różnica... Coraz bardziej wkurza mnie ta farma i coraz częściej myśle o jej usunięciu.Wkurzająca się robi ...A do tego ta róznica na florenach .... 11 zł to dużo !!!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.