📰 News

To nie wyspa , to wizja...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10183
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 batmanka
12.01.2013
Czy tego śniegu nie da się zatrzymać jakoś na stałe? Dlaczego wraca za każdym razem po przejściu na inną podstronę?
👤 elkuc
12.01.2013
Może nowa wyspa?!?!_029
👤 reni88
12.01.2013
to mi raczej wygląda na zmienioną mapre farmy zobaczcie tam sie znajdzie główna łąka miasto leśna polana i dzika łąka tak mi to wygląda choć moge sie mylić BP może dodatkowe pole dla zwierzaków ? allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 Ruda1289
12.01.2013
reni88 ale to byłoby bez sensu żeby po kilku tygodniach zmieniać mape Farmy _fililili ....Niedawno dali nową _058 .... Wydaje mi się ,że to mapa Bahamy będzie hurra ..... Jakby tak było to byłoby fajnie,moze dodatkowe pole na Bahamie allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> .... Bo jest zdecydowanie za mało miejsca :( .....

[size=12][b]GRAFICY ...... POMYŚLCIE O DODATKOWYM POLU NA BAHAMIE allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> [/b][/size]....... _heart
👤 koczownik70
12.01.2013
Wygląda jak wyspa czyżby szykowali Bahamę nr 2 albo pole nab zwierzaki o którym się słyszy od dawna
👤 farmerka123
12.01.2013
Mnie się wydaję, że to nowa mapa, z nowymi polami
👤 Ruda1289
12.01.2013
Tak "se" myślę,że mogliby zrobić oddzielny targ na roslinnośc i zwierzynę z Bahamy ..... _058 ..... Co by nam się roslinki nie myliły ,hej _farmerr .... A tak poza tematem do daktylowce powinny byc przypisane do Bahamy ..... _kawaprzykompie
👤 Jardo
12.01.2013
ewidentnie obrazek dotyczy Bahamy. Od kiedy farma podstawowa jest na wyspie?
👤 kicia555
12.01.2013
To wygląda jak główna Bahama, Plaża Bahamy i Las na wyspie. ;)
Mimo wszystko mieli się zając Bahamą po nowym roku
👤 kicia555
12.01.2013
I LOVE BAHAMA!
serduszeczko serduszeczko serduszeczko _heart
👤 elkuc
12.01.2013
Wygląda to na nowe miasteczko na drugiej wyspie_dobranoc
👤 pszczolka2222
12.01.2013
my gdybamy a oni i tak dadzą to co już mają _013
👤 zakr3cona
12.01.2013
wg mnie to coś z Bahamą _72 w końcu jakiś cel był w zamianie samolotu na stateczek _girls0
👤 cebrzyk
13.01.2013
Grafika w starym stylu-jak z archiwum odkopana. Chyba że dla zmyłki. Albo będzie Wyspa albo WIELKA WSYPA.:P
👤 FarmerJanek96
13.01.2013
Zastanawia mnie jedna rzecz.
Do czego służył Ratusz w Mieście- do robienia zadań.
Do czego służy ratusz na Bahamie?
Do robiena WyspoZadań!
To pewnie będzie tak, że po przejściu na bahamę będzie mapka bahamy i ten domek na górze, to będzie jak "głowna łąka", te drzewka to pewnie las (może na same drzewa?) oraz port- do powrotu do Farmeramy (czyli nie-bahamaramy) ;)

EDIT: Za portem jest Targowisko :D
👤 pimpekipuszek
14.01.2013
mi się wydaje że to nowa mapa baharamy:)ale super by było jak by to było nowe pole bo nie ma gdzie już dawać zwierzaków drzew itd...;)może w końcu pomyślą o tym..
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.