📰 News
To nie wyspa , to wizja...
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (16)
[size=12][b]GRAFICY ...... POMYŚLCIE O DODATKOWYM POLU NA BAHAMIE
Mimo wszystko mieli się zając Bahamą po nowym roku
serduszeczko serduszeczko serduszeczko
Do czego służył Ratusz w Mieście- do robienia zadań.
Do czego służy ratusz na Bahamie?
Do robiena WyspoZadań!
To pewnie będzie tak, że po przejściu na bahamę będzie mapka bahamy i ten domek na górze, to będzie jak "głowna łąka", te drzewka to pewnie las (może na same drzewa?) oraz port- do powrotu do Farmeramy (czyli nie-bahamaramy)
EDIT: Za portem jest Targowisko
Zaloguj się aby dodać komentarz.