📰 News

Nowe grafiki..

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10179
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 wenezuela
10.01.2013
pewnie. 3 urodziny farmeramy.
👤 Ruda1289
10.01.2013
Niech zgadnę _77 .... Kolejny evencik na sianie,zbieranie i wypadajaki _058 Widzę itemy i naklejki .... Czy mam rację ? ? ? _aaa
ps.A jak zgadłam to czeka mnie jakaś nagroda? _girls0 _tup _69
👤 Kasiula1981
11.01.2013
Ruda1289 niekonicznie musi byc event z wypadajkami. Mogą zawsze zrobić coś typu jak było rozsadzanie Surmii czy beczek z piwem :)
👤 juli01
11.01.2013
raczej cos bedziemy sadzic ,tak mysle :) tylko co ? _058
👤 annaspyrka
11.01.2013
Pewnie że tak, to urodziny Farmeramy i kolejny ewencik, oby był wykonalny,_kreci _yoo _69
👤 KeramAklap
11.01.2013
co by to nie było to na pewno czeka nas niezła harówa
trzeba wykupić pomoce różnego typu a BP się będzie cieszyć_028
👤 Ruda1289
11.01.2013
W sumie to dawać coś,bo mi sie nudzi ..... _aaa _058
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.