📰 News

Nowa grafika drzewek.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10176
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (15)

👤 Akatka
08.01.2013
mnie sie podobaja
👤 bess
08.01.2013
Bardzo,bardzo "urodziwe" drzewka:)
👤 Barcelona
08.01.2013
wg mnie są śliczne
zaraz chyba wystawię więcej śliwek, bo są takie ładne :)
👤 Ruda1289
08.01.2013
Och Bosh allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> A juz myślałam,że się grzybków najadłam i mam jakieś zwidy _63 ,że widze inne drzewka niz zwykle _052 Normalnie kamień z serca ....... Już miałam rumianek zaparzyć albo modły odmówić _xiadz egzorcyzmy przeprowadzić ... A tu "pacze" a tu programiści .... _girls0
ps.Ale wygląd zmieniają drzewa tylko w rozm.XL? Bo nie XL jak były takie są ....._papa
Nie no super ..... Podoba mnie się ogromniśie _056 .Tylko nstępnym razem uprzedzajcie,że coś zmieniacie.A nie ja potem w głowe zachodze czy mam zwidy czy mam omamy _kreci
👤 Ruda1289
08.01.2013
EJJJJJJ !!!!!! _aaa Zgłaszam protest i zażalenie _write Właśnie zauważyłam iż ..... mój pięęękny migdałowieć nie chwaląc się w rozm.[size=12]XXL,[/size]którego uczciwie wygrałam _papryczka był ładny,duży i soczysty a teraz,po ów aktualizacji zrobił się zwiędły i mętny _037 Ej ..... no :( Zwróccie mi mój migdałowiec....Stał na środku pola,piękny i dumny.Teraz taka chudzina z niego _aaa _058
👤 flora
09.01.2013
ja mam wszystkie drzewka w koronkach migdały są straszne a i sok klonowy też do kitu a właściwie kształt koron jest brzydki wszystkie jednakowe jak morwa i pnie za chude chce stare migdały a nie chudzielce:(:o
👤 elkuc
09.01.2013
Owoce są ładne, ale trochę koszmarnie za małe. Nie wiem, czy mam je zbierać, czy jeszcze rosną. Zgadzam się z przedmówcami. Dzrewa XXL były piękne i dorodne, a teraz - mizeroty. Grusza podobna do cytryny - coś nieprawdopodobnego! Wróćcie proszę do poprzedniego wyglądy, albo te powiększcie!!!!!_037
👤 Ruda1289
09.01.2013
Drzewa im większy rozmiar to powinny mieć większe korony.A tu im wyższy rozmiar tym korona bez wiekszych zmian tylko płotek zmienił kolor na bardziej złoty (i tego w sumie też nie jestem pewna).Ogólnie podobaja mi się nowe drzewa,bardzo fajna śliwa czy pomarańcza,ale jestem niezadowolona ,że rozm w drzewach XXL są praktycznie nie do rozrónienie od drzew w rozm XL. _037
👤 Komorow70
09.01.2013
Co aktualizacja wyglądu to masakra.
👤 Ruda1289
09.01.2013
@Komorow nie przesadzaj,nie są takie złe,niektóre bardzo fajnie sie prezentują,jak wiśnie czy śliwki.Ładniejsze niż te wcześniejsze.Aczkolwiek mogliby poprawić wielkość do rozmiaru.
No i już mogłyby sie zakończyc te aktualizacje albo mogliby robic je w nocy bo farma mi strasznie fiksuje.Wyłącza sie bez powodu,kombajn nie chce zbierac ani siać a o muleniu sie nie wspomne..... :@
No .... ale czegóż sie nie robi dla piękna ..... _013
👤 wizirek
09.01.2013
Dla osób mających słabszy wzrok ta "miniaturyzacja" jest nieco przesadzona i powoduje problemy. Wygląd jest dobry, ale rozmiar za mały.
👤 edekru
09.01.2013
Nowe drzewka są obrzydliwe,jedynie śliwka ujdzie.Grusza i klon to totalna porażka.
👤 Ruda1289
09.01.2013
Ale wy marudy jesteście ..... :D Programiści się starają to trzeba uszanować ich pracę _write ..... Co w tych drzewkach jest takiego obrzydliwego?Nie wiem ... kupa na nich wisi _buaha ? No ludzie _63 ..... Moim zdaniem drzewka maja swój urok ...... _heart _girls0 i są ładne ...... _056
A tak w ogóle to straszny spam tu "walłam" .... _013
👤 salamandraj
10.01.2013
Prosze wrocic migdalowiec i Oliwke allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 -Wilan-
26.08.2015
Wyglądają okropnie!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.