📰 News

Lifting leniwców.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10175
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 juli01
05.01.2013
piękne serduszeczko
👤 Ruda1289
06.01.2013
Nie podobają _013
👤 kasandra2121
07.01.2013
ja nie chce zmiany lemurkow 9choc te nowe sliczne )na wyspie chce nowych roslinek po 17 lvl bo do 25 ( tu jestem ) nie ma nic dajacego wiecej pd niz papryka a ilez mozna siac 1 roslinke
👤 Maksiu
07.01.2013
Dawać nowe pole na Bahamie, a nie bzdury jakieś....
👤 Ruda1289
07.01.2013
_bry Swoją drogą to Bahama miec powinna większe pole _058 .... Mam kilka zagród na Bahamie i bardzo mało miejsca na sianie :( .... [size=16][u][font=Times New Roman]ADMINI tak troche lipa z tym[/font][/u][/size] .... [size=16][color=#ff0000][font=Terminal][u]Zróbcie cos z Bahamą[/u][/font][/color][/size] _aaa .Moze dodajcie kolejną wyspę,np tylko na zagordy albo tylko na sianie allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> .Ale z taka opcją jak sie odkrywało pola na lesnej polanie ..... za gwiazdki i stopniowo ..... _dobranoc

ps.Na Bahamie powinna tez być mozliwość stawiania oaz,no ale to tyczy się z wiekszym polem.Bo w tej sytuacji to oaze sobie na głowie bym postawiła.A druga opcja to tajemnicze sadzonki.Taka opcja tez powinna byc wzięta pod uwagę.Skąd mam brać drzewka,których nie mogę kupic w galerii?Tylko na wymianie?Bez sensu ..... :(
👤 joa3583
10.01.2013
beznadziejne :D to ma być żart? zamiast zajmować się liftingiem drzew, zagród itd może lepiej dołożyć kolejne łąki bo już nie ma gdzie siać kolejnych roślin które zostają po coraz bardziej beznadziejnych eventach
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.