📰 News

Świąteczne życzenia 2012

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10164
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 asasins00
24.12.2012
I wzajemnie i wielu wielu pomysłów dla BP_055
👤 bess
24.12.2012
Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia:)
👤 KeramAklap
24.12.2012
W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi,
niech wam jak najlepiej w życiu się powodzi,
zaś w Nowym Roku o każdej godzinie
niechaj nic co dobre na farmie Was nie minie ;)
👤 Ruda1289
24.12.2012
Choinka zielona, światłem roziskrzona...
To Święta.

Was tu jednak nie ma - składam więc życzenia
z daleka:

szczęścia, pomyślności i wiele radości
Wam życzę,

niech Jezus malutki rozgoni Wam smutki
i troski.

Od Rudej _czeusta _cmok
👤 -EKOFARMER-
24.12.2012
WESOŁYCH ŚWIĄT [movie=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pv4Ry7phW5o[/movie]
👤 asasins00
25.12.2012
ja dostałem nokie Asha 300
👤 -EKOFARMER-
25.12.2012
...A JA RÓZGĘ._005
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.