📰 News
Nowa grafika.
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (20)
Poza tym nic nowego to ja na tej mapie nie widzę. Miasteczko Renzo, stare miasto, łaka główna, łąka dzika, polana mądrości, cudowne pnącze, dzielnica rzemieślników, stolik Franka, statek prawdopodobnie na Bahamę. Nic nowego tutaj nie widzę, żeby gdybać o wprowadzeniu nowego pola.
batmanka trzeba trochę się przyjrzeć by zobaczyć nowość.
Pożyjemy, zobaczymy. Nie ma co się napalać, bo później rozczarowanie większe
Szanowne grono pedagogiczne
My,niżej podpisani farmerzy zacnej gry Farmerama zwracamy się z jakże ogromną pośbą o dodanie jednego,no może dwóch,pól.Niech to będzie pole np tylko na zagrody bądź na sam siew.I przykładowo dla ludzi np po 60-tym poziomie(co by za łatwo dla nas nie było ku Waszej uciesze)...
Niżej podpisani farmerowicze ...
Kto chętny podpisywać .....
Pozdrawiam
Zaloguj się aby dodać komentarz.