📰 News

Aktualizacje.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10142
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (19)

👤 gacek984
10.12.2012
podoba mi się ten znak gotowości do zbioru_056 teraz będę mogła częściej zebrać z itemów niż tylko raz dziennie bo później nie chciało mi się szukać który już gotowy:D
👤 iwonka7915
10.12.2012
DOBRY POMYSŁ PODOBA MI SIĘ :)
👤 martre2
10.12.2012
To mi się bardzo podoba. Brakowało tego od dawna.
Szczególnie w domku królika lotnego. hurra
👤 anetaruss
10.12.2012
zmiana na duży plus allah
👤 wejwie54
10.12.2012
Nareszcie coś mądrego i przydatnego. Przydał by się także znak o braku paszy przy zagrodach bo jak używa się kombajnu to nigdy nie wiadomo czy wystarcza _039
👤 bess
10.12.2012
B.dobry pomysł:)
👤 Ruda1289
10.12.2012
@martre2 a co to jest "Dom królika lotnego"? _052

@wejwie54 _dobranoc ziste zacny pomysł _029 .Admini niech pod uwagę wezmą ten jakże genialny pomysł .... _056 Niekiedy moje zwierzęta to i pół dnia bez jadła,bo pasza się kończy i nijak nie widać iż zbrakło _058 (jak się ma kombajn... A kombajn się ma .... _013 ) _jump
👤 justyss93
10.12.2012
super _029
👤 Jardo
10.12.2012
Ruda1289 : item dający 1x miód co ileś godzin - nie pamiętam, dodatkowo wylatuje króliczek i sobie lata po polu:)
👤 Ruda1289
10.12.2012
Aleeeeee fajneeee _fililili .... Ja też tak chcę mjuzik hurra ... A skąd to można wziąć? _052
👤 Kasiula1981
11.12.2012
ja tam osobiście itemów nie zbieram tylko jak mam kombajn to hurtem :)
👤 Adela29
11.12.2012
Super!!! Znak gotowości zbioru to rzecz która niesamowicie ułatwia grę. Brawo za pomysł_056
👤 malinowska46
11.12.2012
super sprawa ,zwlaszcza dla tych co nie maja kombajnu.Brawo dla tego co to wymyslil.Pozdrawiam
👤 marhelcin
11.12.2012
już od dawna na to czekałem ! teraz by się przydało tylko to udoskjonalić bo nieraz jedna ozdoba zasłania znaczek gotowości drugiej ozdoby - podobnie jest w zwierzakach i jakby dało rade zrobić tak zeby znaczek był zawsze na wierzchu żeby rzucał się w oczy to by było super !
👤 batmanka
11.12.2012
Wreszcie mam jakąś orientację w terenie swojej farmy. A już myślałam, że te znaczki to jakiś błąd techniczny. _056
👤 Iwobula
12.12.2012
fajna zmiana, ale zmiana znaczkow na mniejsze przy zwierzatkach to zmiana na gorsze, ledwo sa widoczne!
👤 Alexandra1982
13.12.2012
pomysł super, ale te znaczki są za małe........
👤 alexieee
13.12.2012
Iwobula tez tak myślę ...teraz nie widzę jak zwierzątka są głodne
👤 sisula5
14.12.2012
Stanowczo za małe znaczki przy zagrodach ,są mało widoczne.!!!!!!!!Proszę o powiększenie,jestem starszą farmerką i mam z tym straszne problemy .
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.