📰 News

Nowy wygląd kombajnu.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10141
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (16)

👤 Ruda1289
10.12.2012
łaaaaaał _40 hurra no podoba mi sie ten nowy "dizajn kombajna" _029 no pierwsza klasa ... Zawsze to coś nowego,a ja lubie ... coś nowego _papryczka _broktanc _jump ... Jestem pod ogromnym wrażeniem ich kreatywności i pomysłów allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px"> _lalamido _048 _004 ....

ps.Czemu dostaje co jakiś czas dziwne bonusy (czy jak to nazwać? )?dzis np dostałam 15x su[er nawó,15x super nawóz super Zosi i 2x gwiazdka _write _farmerr Pragnęłabym dodać iż nic nie robiłam na farmie.Weszłam na moje konto,"pacze" a tu bonusik ... I skąd się pytam???_faja _woow _kreci
👤 DAvSON
10.12.2012
Bonus dostałaś , ponieważ zostało ukończone 2 zadanie GLOBALNE w obecnym evencie i każdy otrzymuje bonus :)
👤 Raiderek
10.12.2012
Co to jet po prawej stronie w fotce kombajnu?
👤 Ruda1289
10.12.2012
No tak event _63 O ja głupia,zapomniałam o nim całkowicie ... ..... Dzięki DAvSON .... allah

ps.Cofam co napisałm w poście powyżej _write .Nie podoba mi się ten konbajn _017 .Siac nie można :@ _013.Jakis błąd czy ja robie coś źle? _058
👤 Ruda1289
10.12.2012
@Raiderek ... Czy to jest ptaszek? loozak
👤 Raiderek
10.12.2012
Ale tam jest jakis 6 klaw2iszy z zegarami
👤 Ruda1289
10.12.2012
Aaaaaa ..... _63 o to Ci chodzi ... No ja tez to mam ... i nie wiem co to jest _037 ... Chyba nie aktywne jeszcze ... A możesz siać? _058 _crach
👤 Raiderek
10.12.2012
ja niemogwe wejsc na ta beta wchodzi mi na game widze tylko na zdieciu a ty jak wchodzisz bo wciĄZ mam stary kombajn niewiem jak go zobaczyc
👤 Ruda1289
10.12.2012
Ja odświeżyłam gre,bo mi się coś przymuliło i sam wskoczył mi nowy kombajn _039 Nic nie robiłam .... _052
👤 Ruda1289
10.12.2012
A co z tą szkołą farmerów? _bry Pomysł jakiś był...Ale co dalej .... ? _029
👤 Raiderek
10.12.2012
Podobno ma być jeszcze w tym roku.Nic więcej nie wiem.:P
👤 beatrycze99
11.12.2012
Fajny ten nowy kombajn!!!
👤 pimpekipuszek
11.12.2012
tez ma juz ten nowy kombajn tez mi sie podobahurra_papryczka czy on zostanie na stale?/
👤 kaskaiwiki
11.12.2012
jak ja go mam zobaczyć jak cały czas mam game nie wchodzi mi na beta
👤 paulinaa24
11.12.2012
Super jest ten nowy kombajn. A kiedy to bedzie wprowadzone?
👤 bunia99
11.12.2012
nie zmienia się na beta :( zawsze poprawia siw na game
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.