📰 News

Rybki...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10135
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 kasandra2121
04.12.2012
uwielbiam lososia ale te rybki go wcale nieprzypominaja
👤 magdawosik
04.12.2012
mam dwa duże akwaria, ale takich rybek nie posiadam:D
👤 lordNestor
04.12.2012
sliczne rybki akurat do mego akuarium.tylko jak je rozmnazac? :)
👤 lordNestor
04.12.2012
aha mam piranie i glonojada. taki niedobry glonus ze nawet piranie go nie chca :D
👤 Fretka
04.12.2012
też mam baniaczek z rybkami, jeśli rzeczywiście to będą kolejne kolorowe zwierzaki do oaz to super pomysł :)
👤 majkelek79
04.12.2012
to co.. szykują sie kolorowe rybki??
👤 hasia12
04.12.2012
hmm..pstrag na maselku lub tatar z lososia_rotfli plywajace sledziki_042
👤 martan17
04.12.2012
Mam duże akwarium w domu, a w nim pielęgnice pawiookie - cudne rybska - zachowują się jak pieski :)
👤 batmanka
04.12.2012
Ja mam fioła na punkcie tuńczyka konserwowego w sosie własnym. Smażonego nigdy nie próbowałam, bo słyszałam, że filety powinny być surowe w środku, a ja nie znoszę "sushi". Ze smażonych panierowanych ryb bardzo lubię flądrę i pangę (ta druga jest świetna do ryby po grecku, właściwie się nie rozpada).
Te grafiki mogą oznaczać albo kolorowe ryby, albo jakiś event z rybkami. Pamiętacie jak był event rosyjski, gdzie dali 4 nowe gatunki kur w oazie tylko na czas eventu? To może być coś podobnego. Złota rybka znana jest jako spełniająca życzenia, może w tym kierunku sprawy pójdą.
Poza tym mój dobry znajomy farmer mówił o kolorowych pszczółkach, a on jest raczej dobrze poinformowany.
👤 Ruda1289
05.12.2012
ja jak batmanka uwielbiam tuńczyka _kucharek .... Pange lubię ,ale babcie ,ciocie i teściowe obrzydziły mi ją _052 ,bo podobno jest bardzo szkodliwa _012 _63 _046 ... nie wiem - nie wnikam ,pisze co słyszałam _buaha .Ale tuńczyk w sosie własnym mmmmmm uwielbiam _004
👤 -sabina34-
06.12.2012
U mnie pływają : Milonezje , skalary , pielęgnice pawiookie , glonojady , złote rybki , bojowniki ... mogła bym jeszcze dalej wymieniać ;) A pro po grafika fajna !!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.