📰 News

Kalendarz adwentowy.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10133
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 batmanka
30.11.2012
Oby to nie były znowu jakieś kartonowe ozdoby do wydrukowania i wycięcia, jak w zeszłym roku. Liczę na przepisy, zwłaszcza do menadżera SPA, bo tam posucha.
👤 Lexi13la
30.11.2012
zgodze sie z tobą, ze bez sensu aby dawali te wycinanki .. juz tapety lepsze chodz nie przydatne to dam na pulpit i bd swiatecznie . ale te wycinanki to naprawde kit
👤 Musialek
01.12.2012
Ja gram od kwietnia i jakie dzis mile zaskczenie ZIMA na farmie ;))

Bardzo mi sie podoba ;))
👤 paweello3
01.12.2012
dziś 14400 sg inne tło
👤 batmanka
01.12.2012
Paaweello, każdy ma co innego.
👤 zibidu
02.12.2012
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nie dostajemy po równo .Mój kolega dostaję mimo mniejszego poziomu po 10 prezentów a ja po 5 - nie widzę w tym logiki.
👤 friendship21
02.12.2012
uważam że wszyscy powinniśmy dostawać te same prezenty....
👤 1234ada
02.12.2012
tsz tak uwazam . powinno to sdamo byc
👤 paweello3
02.12.2012
ja dziś dostałem 15 perfum a ja nie robię chodwli żal
👤 batmanka
02.12.2012
Nie zgodzę się z wami, że powinno być tak samo. Sami mówicie, że niespodzianki to więcej zabawy. Nigdy nie wiesz, czego się spodziewać.
Mnie osobiście cieszy to, że można odbierać prezenty z poprzednich dni, w które się nie logowało. Nie zawsze wchodzę codziennie na wszystkie farmy, więc mi się to przydaje. Nie tracę prezentów.
👤 kasandra2121
04.12.2012
Mnie sie bardzo podoba ten kalendarz - kazdego dnia jest cos innego choc podejrzewam ze efekt koncowy bedzie taki ze kazdy z graczy dostanie to samo :)
👤 motylek25
04.12.2012
Prezenty prezentami - a mnie się nie podoba tło w tym adwentowym kalendarzu- bo jest niebieskie i tyle. Myślałam, że będzie takie jak w opisie inf z forum, A tu zwykły niebieski kolor- 0 magii świątecznej :(
👤 piwlik
05.12.2012
Dziś dostałem bardzo szałowy prezent, 9K SIANOGROSZY!!!!!!!!!
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.