📰 News

Nowa misja w spółdzielni oraz itemy od M6

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10119
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 paweello3
22.11.2012
TO NIE FER DLA STARYCH GRACZY _zly spam :@ :@ :@ spam _zly
👤 pszczolka2222
22.11.2012
zgadzam się z tobą paweello3
👤 kunegunda
22.11.2012
też mi nowość, od dawna starych graczy BP ma w odwłoku. tylko nowi gracze dla nich się liczą
👤 pietiamax
23.11.2012
Bo to nowa kasa !! a my "starzy" liczymy czy sie opłaca czy nie .....
👤 Bouli666
23.11.2012
Pytanko mam - bo tam w misji trzeba oddawac jakiec takie pieniążki z M6 (M6 Coins). Skąd to wypada albo jak zdobyć?
👤 paweello3
23.11.2012
bo starzy gracze wiedzą, że BP wciąga kasę od graczy ale nowi nie to właśnie ich cel
👤 ANETA111
16.01.2013
Ja wiem , ja założyłam konto i klikam i tak zostało mi niespełna 350 godzin bo event jest na czas a tam trza mieć aby ukończyć i dostać nagrody 77 lvl , nierealne , na prawdę :|
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.