📰 News

Nowy wygląd poczty

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10111
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (7)

👤 karolina2308
20.11.2012
Wysyłanie prezentów z poczty jest teraz okropne:(
👤 alexieee
20.11.2012
więcej klikania.... zamiast ułatwić to teraz bardziej komplikuje.. dobrze by było gdyby można zaznaczyć do kogo wysyłamy prezenty i ogólnie wysłac do wszystkich razem
👤 szybkikom
20.11.2012
Durne są też wyskakujące okienka z komunikatami n.p."będziesz miał dostęp do............od 40,50,60,70 poziomu farmerowi który jest już na wyższym poziomie.
👤 kasandra2121
20.11.2012
alexiee zgadza sie wysylanie prezentu to teraz masakra
👤 Maksiu
20.11.2012
Można po staremu również wysyłać prezenty.
W oknie wiadomości znajdujemy info o prezentach i po kliknięciu na tym z prawej strony jest przycisk "Wyślij" i jak go klikniemy mamy po staremu. Dziękuję za uwagę. Pzdr.
👤 helen4
21.11.2012
baaaardzo proszę wróćmy do starej wersji wysyłania prezentów!!!! nie wszystkie ulepszenia sprawdzają się!!!!!!!!!!!!!!!_046
👤 helen4
21.11.2012
Maksiu ma rację!!! sprawdziłam !!!_taniec
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.