📰 News

Mega dzień PD oraz tajemniczy stajenny.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10109
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 batmanka
16.11.2012
No i jest fabryka wron :D W sumie trochę trafiona, bo wrony lubią błyskotki. Ja bym chciała też zobaczyć fabrykę dla osłów. To chyba jedyne podstawowe zwierzęta (nie licząc pawi), które nie mają jeszcze fabryki.
Trochę za dużo już tych nowości w tajemniczych eventach. Im większy wybór, tym mniejsza szansa na trafienie pojedynczego okazu. Oby zapowiadane od jakiegoś czasu wielbłądy trafiły do gry normalnie, tak jak ongiś pawie, a nie do tajemniczego stajennego.
👤 friendship21
16.11.2012
ta gra za bardzo się zmieniła jak dla mnie....przechodzenie na kolejne poziomy nie daje już nic prócz roślin, a nowe drzewka, zagrody czy fabryki trzeba zwyczajnie kupić za floremy, już tylko zarobek się liczy???a gracze którzy nie płacą niech się zadowolą byle czym?
👤 wariors
16.11.2012
inteligencie po to są eventy żeby ci co nie kupują florenów też zdobyli itemki fajne
👤 marhelcin
16.11.2012
Batmanko - błąd to sroki są złodziejkami błyskotek a nie wrony - twórcą gry chyba też się to pokiełbasiło :)
👤 asasins00
16.11.2012
a za ile ten stajenny florenów
_yoo
👤 Stifler
16.11.2012
[quote]Podczas tego mini eventu będzie można wygrać dwie nowe zagrody:
[/quote]

pokazali tylko jedną... , kurde wszystko za florki. pokopało ich chyba, non stop na każdym kroku chcą kasy.
👤 Kasiula1981
16.11.2012
asasins00 - pewnie jak zwykle 15 FL
👤 newarte
17.11.2012
ja przeszłam wiele leveli bez wydania jednego grosza , nigdy nie płaciłam za nic , mysle , że dobra zabawa nie jest zalezna od tego kto co kupi i za ile, faktem jest ze przejscie na kolejny poziom to juz kilka miesiecy grania a chciałabym dojś do 100 ( jestem 82:) ) wszystkim niecierpliwym życzę powodzenia i dobrej zabawy
👤 batmanka
17.11.2012
Może i nie jest, ale kiedy widzisz, że wszystko co nowe jest za florki i realną kasę, można się zirytować.
👤 nuxxx83
19.11.2012
a powiedzcie mi co te schronisko dla wron daje? jakieś wrony ulepszone czy jakieś błyskotki?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.