📰 News

Święto wina - zapowiedź.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10104
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (4)

👤 Kasiula1981
11.11.2012
Trochę przykro że event Polski to tylko 24 h misja w spółdzielni a Portugalskie święto wina tydzień. Można było zrobić święto oscypka też tydzień czasu :)
👤 ewasal
11.11.2012
Kasiula nie narzekaj przynajmniej w naszym nie trzeba było tyle siać
👤 Kasiula1981
12.11.2012
ewasal nie trzeba było tyle siać bo "event" zrobiony na odczep się.
👤 varius
12.11.2012
A CO TO ZA BADZIEWIE JEST NA NASZEJ FLADZE ???? To jest beznadzieja. Wszyscy cieszycie się a nie widzicie.Niech sobie Niemcy osła lub barana na swojej fladze narysują. I wy na to godzicie się ???
To w powiększeniu jakiś koala koza. Pobierzcie zdjęcie z tej stronki i powiększcie je w jakiejś przeglądarce.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.