📰 News

System Antybotowy

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10098
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (10)

👤 kanka-88
07.11.2012
ale o co chodzi?
👤 Fretka
07.11.2012
He, takie coś powinni wprowadzić na oszustów w Gift&trade, od razu było by spokojniej.
👤 malinowska46
07.11.2012
moze wiecej wyjasnien co to jest ten Sytembodbo nie mam zadnego pojecia
👤 varius
07.11.2012
No to chyba nie pogramy w tę grę za długo jak się hakerzy za BP wezmą,Chyba że BP czuje się aż tak mocno że nikt jej rady nie da.
👤 kowienska
07.11.2012
varius jacy hakerzy?. Program Antybotowy wymierzony jest w farmerów którzy za pomocą różnych bootów i innych programów ułatwiają sobie pracę na farmie-automatyczne zbieranie i sianie- nie mówiąc już o wystawianiu gigantycznych ilości roślin na targu po zaniżonych cenach.
👤 varius
08.11.2012
Same reklamy skutecznie takiemu botowi dają rade,
sam takiego boota testowałem kiedyś,żeby sprawdzić. Wystarczy tylko wyłapać te nicki na targu, a nie chrzanić i obciążać dodatkowo grę.
A teraz są pływające pola i zagrody.
A jeżeli taki gościu używa boota w tunelu, to wątpie czy BP go namierzy. Jeden boot tyra ( zbiera) inne go bronią.
👤 absolut1970
08.11.2012
Strzał w kolano! Wielu graczy odejdzie!
👤 kitaliska
08.11.2012
Czy ktoś może mi wytłumaczyć co to za program? Skąd go biorą i na czym on polega? proszę?!allah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 marcin0409
09.11.2012
@kitaliska -może lepiej jak nie będziesz wiedziała??:)
👤 batmanka
09.11.2012
absolut, nie wydaje mi się. Jeśli ktoś jest uczciwy i nie stosuje botów, nie ma się czego bać. Można być jedynie wdzięcznym BP, że wzięło się do poważniejszej roboty.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.