📰 News
Dzika łąka - nowa grafika
🔒
Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl
Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.
📢 Udostępnij:
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
💬 Komentarze (15)
Ta seria graficzna ma o tyle zaletę, że ten czerwony kombajn ci się trzęsie, jak masz aktywnych którychś pomocników. Przynajmniej mnie to pomaga. Zmianą na gorsze jest obornik, przy którym teraz ledwie widać, kiedy się zapełni.
Dario, a gdzie ty masz w ogrodzie ozdobnym domek farmerski, silos i całą resztę? Po układzie zabudowań widać, że to dzika łąka.
Zaloguj się aby dodać komentarz.