📰 News

Maszyna, która spadła prosto z nieba

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10081
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 karolinaibartek
24.10.2012
Nic nowego..
Te same nagrody jak podczas evenentu.
Mogliby dać przynajmniej jakieś nowe nagrody, bo to staje się nudne. Mam już przynajmniej z 8 drzewek miłorząbu, a teraz pewnie wypadnie Mi kolejne 8 jak nie więcej. Brak słów
👤 ewasal
24.10.2012
no to dobrze ......nublonki sie przydadzą do wydania...
👤 mirunia_68
25.10.2012
moge zapytać,dlaczego nie moge obejrzec poradnika,mam komunikat ze nie jestem zalogowany albo chce otworzyc cos tam ,to logiczne zeby tu napisac trzeba sie zalogowavc
👤 gocha0201
25.10.2012
Ja też nie mam uprawnień do przeczytania poradnika. Czemu? _046
👤 DANKA1958
25.10.2012
Ja też nie mogę obejrzeć poradnika! Albo za dużo awarii, albo mają coś do ukrycia???
👤 gosiaczek84
25.10.2012
ponieważ musicie być zalogowani też na oficjalnym forum. najłatwiej Wam będzie wejść tam przez farmy:))
👤 batmanka
25.10.2012
[url]http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=820906&page=3[/url]
Spróbujcie przez ten link, u mnie działa. Zjedźcie na sam dół strony i macie informacje o maszynie do utylizacji. Być może w linku szefa jest jakiś błąd.
👤 batmanka
25.10.2012
No jasne że to błąd w linku. Nawet jak jestem zalogowana na forum i klikam w link szefa, to mi pokazuje, że nie mam uprawnień, mimo że jestem zalogowana.
👤 Ruda1289
25.10.2012
Mam ten sam błąd ... Mimo,że jestem zalogowana pokazuje mi,że muszę się zalogować i ,że chce użyc funkcji dostępnych tyko administratorowi :( LOL
👤 Ruda1289
25.10.2012
Sprawdzcie ten link.Mi działa ... :)

http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=8817437&postcount=29
👤 Ruda1289
25.10.2012
LOL ... jak narazie wpakowałam juz ponad 100 tys w maszyne do recyklingu ale nic konkretnego nie dało tylko dwa razy próba darmowa,kombajn i w kólko daje PD x poziom .... Co jest?Kolejny błąd?
👤 annaspyrka
26.10.2012
Ruda1289 u mnie to samo tylko ja wpakowałam już dwa razy po 250.000 i za pierwszym razem miałam tylko punkty dośw. to żenada jakaś czy jak szkoda słów:@
👤 Ruda1289
26.10.2012
Czy ktoś z adminów to czyta :@ ?Dajcie cos innego z utylizatora a nie samo PD .... Kurcze zeby miec towaru na 300 tys to na prawdę muszę sie natyrać na farmie .... :@ Kolejny błąd ?
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.