📰 News

Maszyna, która spadła prosto z nieba

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10073
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 ewasal
19.10.2012
super....haha jakbysmy mieli za mało wrażeń z jednego eventu...hah
👤 batmanka
19.10.2012
Poprzednio dostałam świstaka. Marzy mi się cytrynka.
👤 Ruda1289
19.10.2012
No i gdzie ten Nublon?Miał byc dziś...I jest już dziś a jego nie ma ... LOL .... :( :@
👤 Barakiel
20.10.2012
Ruda nie wiadomo kiedy będzie nublon. Na razie od 19 wypadają baterie
👤 Jamajka23
20.10.2012
batmanka jeśli masz morelę to przy następnym T&G możemy się wymienić. Mam 4 cytryny
👤 Ruda1289
20.10.2012
Barakiel.Dzięki za info.Doczytałam juz ,że Nublon w następnym tyg bedzie,a dokładniej w połowie. :)
👤 batmanka
21.10.2012
Nublon będzie prawdopodobnie tuż po zakończeniu eventu hiszpańskiego.
Co do propozycji wymian - nie mam żadnych zbędnych specjalnych drzewek z tajemniczych sadzonek. Już nawet w ogóle ich nie kupuję od dawna. Ale dzięki za propozycje.
I lepiej nie gadajmy tutaj o wymianach, bo _055 i nam wlepi po banie :p
👤 kucyk19
24.10.2012
ja mam duzo cytryn moreli brzoskwin kasztana tenczowe drzewo i złote oraz wiiele innych :D teraz dostałam solone drzewo i jarzębine :) wole zagrody bo nie mam orła niedzwiedzia i chomika;(
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.