📰 News

Drzewko miodowe

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10069
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 kasandra2121
17.10.2012
miodowe drzewko ? super - co prawda mam juz cosik co daje miod ale drzewko jest sliczne
👤 Frost61
17.10.2012
Co tydzień nowe drzewo i zagroda od tajemniczego !!!!!!!!!!! i ewenty na cały miesiąc!!!
Co z narzędziami zalegającymi w stodole w tysiącach ?????
Od roku brak nowej zagrody !!!! - bobry były ostatnią !!!
Czy tylko kasa się liczy dla BP ???
Liczę na konkretne stanowisko od BP.
Mam 86 poziom i 23 na wyspie.
👤 pestb
17.10.2012
Cieszę się? Cieszyłabym się, gdybym go chociaż wygrała:| Okaże się, że za florki dostanę jabłonkę, gruszkę, pigwę na najniższym poziomie... Nie na tym powinno polegać TS
👤 kasandra2121
17.10.2012
no moze i fakt ze powinno byc wiekszze prawdopodobienstwowygrania nowego drzewka niz jest obecie na fantasy super z tym jest
👤 batmanka
17.10.2012
Wiele już było skarg, że za florki można trafić zagrodę czy drzewo do kupienia za sianogrosze, ale BP do tej pory nie zareagowało, więc trudno przypuszczać, że się to zmieni. Ja po prostu nie kupuję tajemniczych przedmiotów i tyle. Za niedługo miodowe drzewko pokaże się również na kole fortuny i wtedy każdy będzie miał szansę wygrać je za darmo. Chociaż mnie by się bardziej przydało farbowane drzewko (takie z paletami z fabryki indyków). Strasznie mi farbek brakuje w mojej kwiaciarni.
👤 ewasal
17.10.2012
mnie też się wydaje że jeśli już dają TS to nie powinno wtedy się wygrywać drzewek które można kupić za SG....ale cóż dla BP ważna kasa
👤 Kasiula1981
18.10.2012
batmanka co to za farbowane drzewko?? :)
👤 batmanka
18.10.2012
Takie którego jeszcze nie ma, ale by się przydało, żeby wymyślili. Czy wy się musicie czepiać każdego mojego komentarza? Co ja wam takiego zrobiłam?!
👤 Lexi13la
18.10.2012
batmanka przecież Kasiula tylko zapytała co to za drzewko a ty ze ona się czepia .. -.-

a po za tym czepiać to i tak się ciebie można na wiele argumentów .. przede wszystkim ze pod każda nowością dodajesz komentarz ze ci się nie podoba i wgle . cały czas marudzisz nic ci się w tej grze nie podoba to pytanie po co w nią grasz .?

Mnie też wiele rzeczy się nie podoba ale żeby tak marudzić .? że Ty masz na to czas .. -.-
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.