📰 News

Przebudowa farmerskiego koła fortuny.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10067
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (14)

👤 kasandra2121
15.10.2012
duzo duzo ladniejsze niz obecne :)
👤 AnEcZkA
15.10.2012
dla mnie moze byc chociaz to stare tez jest ok odrazu dali by lepsze nagrody tzn zeby tylko fajne i konkretne nagrody mozna byloby wylosowac :D_029
👤 hasia12
15.10.2012
sliczne i kupy na nim nie widac_rotfl
👤 AnEcZkA
15.10.2012
kupa nie jest taka zla ale jak juz mamy wygrywac kupe to moze zwieksza ilosc np 1000szt zeby oplacalo sie kupe sprzedac albo rozsiac na polach.moj brat kiedys jak
👤 AnEcZkA
15.10.2012
hodowal same zwierzatka przez dluzszy czas to na kupie sie dorobil :) Tak... to jest kupa. To jest odpowiedź. Od tysięcy lat wszystkim cywilizacjom, kulturom i religiom, wielkim wojnom i rewolucjom, najwybitniejszym ludziom na świecie zawsze towarzyszy kupa. Teraz rozumiesz... to jest życie. Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz. Dlatego zrozumiałem... zrozumiałem, że będę produkował sedesy, a my zostaniemy królami życia mój synu...
👤 AnEcZkA
15.10.2012
_rotfl_042 a przypomnial mi sie cytacik z filmu
👤 reni88
15.10.2012
anka dobreee _042
👤 batmanka
15.10.2012
hasia, kupy nie widać, ale widać skrzynki florenów, a tego na pewno na kole nie dadzą wygrać. To tylko grafika. Nagrody na pewno zostaną te co są. Czasem wpada coś cennego, nie powiem. 2 przepisy do dżemiarni zarobiłam właśnie z koła.
👤 Maksiu
15.10.2012
_anka84_ co ty mi tu "Chłopaki nie płaczą" cytujesz :)
👤 hasia12
15.10.2012
_rotfl no tos sie rozpisala o tej kupie _042
👤 Riki
15.10.2012
Nie maż się chłopaki nie płaczą_042 W życiu musisz sobie odpowiedzieć na jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie. Co chcesz w życiu robić? A później musisz to robić..
A tak wracając do tematu to miałem dzisiaj 3 próby i tak: kupa 25, kupa 25 i kupa 40:) że tak powiem..już sam nie wiem co:o
👤 AnEcZkA
15.10.2012
hasia jakos tak wene mialam o kupie riki jestes krolem kupyyyyyy:) _rotfl_042hurra
👤 Ruda1289
16.10.2012
Koło fortuny zaiste zacne ... Tylko byłoby miło jakby zabrali z koła nawóz jako nagrodę ... Nawozu mam kupe w swym oborniku .... I jak kręce kołem i znow mi kupe nawozu wpada to az się nie chce kręcić.... :(
👤 ammi1952
16.10.2012
a spróbuj wygrac kupe jak ci czasami brakuje
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.