📰 News

Grafiki z nowego eventu ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10052
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (9)

👤 Koza
04.10.2012
Hiszpanii:)
👤 tusia79-79
05.10.2012
paella :)
👤 kasandra2121
05.10.2012
:) no i zapowiedz kolejnego eventu - :)
👤 batmanka
05.10.2012
Nudne już to wszystko. Od zeszłorocznych dożynek nie mam co robić na farmie, bo żaden event nie jest wart uczestniczenia w nim. Nawet nie zachęcają mnie gwiazdki, których sporo mi potrzeba do odblokowania zawodu SPA.
👤 ulaszka
05.10.2012
Witam, batmanka za czasow chudego faktucznie nie bylo nudno, bylo chamstwo, niesprawiedliwosc, docinki, zupelny brak kultury i wyczucia smaku. Moze to tobie odpowiedalao ale wiekszosci nie, i teraz prawie wszyscy sa zadowoleni.Davson ma klase i jest na poziomie. Dam ci rade: zmien gre bo tutaj sie zanudzisz od braku chamstwa
👤 ulaszka
05.10.2012
oby tylko nie sluchal ciebie
👤 lysy1999
05.10.2012
Hiszpanska kocica :D
👤 IvanNB
07.10.2012
Hiszpański event??hurra
👤 panda108
10.10.2012
grafiki są prześliczne - fakt trochę za dużo tego siania, ale mając dżemiki można z nich wybrnąć. Dobrze ,że czasowo trwają tak,że można je skończyć_broktanc
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.