📰 News

Niebawem kolejny event...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10039
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 ptaszka007
27.09.2012
Mam tylko nadzieję że nie w ten weekend bo mnie nie ma całe trzy dni :@
👤 reni88
27.09.2012
hura hura huuuuuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa byle nie znowu sianie i wypadanie bo mnie szlak na miejscu trafi :@
👤 mediwax
27.09.2012
dość siania tego samego badziewia żygać się chce nuda chyba walne tą grą :@
👤 kasandra2121
27.09.2012
a wedlug mnie event zacznie sie jutro
👤 ira28
27.09.2012
i niestety bedziemy znowu siac ; (
👤 koczownik70
27.09.2012
Mnie tam się nie nudzi na farmie bez Ewenków ROBIĘ TO CO SOBIE ZAPLANOWAŁEM NA CAŁY MIESIĄC I TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
👤 KeramAklap
27.09.2012
sianie, sianie i sianie, a co za tym idzie? zakup florków na pomocników,
może i s. nawóz czyli to co zwykle, a do tego ogromne ilości potrzebne by zrobić zadania, a w stodole pustki i pewnie liche nagrody:(
ciężkie jest życie farmera_046
👤 ewasal
27.09.2012
Pewnei sie zacznie jak sie nasze dożynki skonczą tylko szkoda że znowu nas to sianie czeka...
👤 pietiamax
27.09.2012
Wie może ktoś co będzie potrzebne ??
👤 reni88
28.09.2012
pewnie chmiel ; )
👤 ks83
28.09.2012
:) widzę tam globalne zadanie
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.