📰 News

Osiołki i nowy ich wygląd.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10030
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (5)

👤 Jamajka23
21.09.2012
Kolorowe osły? Raczej nie ponieważ nie ma zagrody, w której by coś produkowały jak np. krowy czy króliki.
👤 -magda_1-
21.09.2012
hmm... a może do gry zostanie wprowadzona nowa fabryka... może salami będziemy robić :)
👤 kowienska
22.09.2012
Fajnie osiołki są na 60 poziomie ale nie mają fabryczki więc nie wiem czy będzie misja z kolorowymi może coś innego się szykuje. Może dadzą fabryczkkę. To chyba najpewniej.
👤 batmanka
23.09.2012
Kolorowe teraz mają być konie. Nie sadzę, by wprowadzili 2 gatunki kolorowych zwierząt naraz. Po drugie jak słusznie zauważyliście, osły nie mają fabryki. Po trzecie renifery też zmieniły wygląd graficzny i to dawno temu, a nie zostały dotąd pokolorowane, więc to chyba tylko dalsze "ukreskówkowianie" farmy. Chociaż nowe osły są akurat ładne, ale stare też dobre.
👤 foxinex
26.09.2012
Ciekawe czy osły to będzie nowa zagroda.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.