📰 News

Zmiana w młynie...

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10020
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (13)

👤 reni88
18.09.2012
może być wszystko czytelniejsze jest niz na starym młynie widać ogromną różnice
👤 kasandra2121
18.09.2012
niby pasuja do calej reszty na farmie ale bardziej wole ten stary mlyn
👤 iwonka7915
18.09.2012
ja jestem jak najbardziej za jest lepszy od poprzedniego bardziej wyrażnie;-)))))
👤 gramark1
18.09.2012
jest super hurra
👤 cebrzyk
18.09.2012
Klik i się powiększy . Mnie się podoba Ciekawy pomysł.[URL=http://hosting-zdjec.pl/view.php?filename=89874Mlyn.jpg][img]http://hosting-zdjec.pl/images/89874Mlyn_tn.jpg[/img][/URL]
👤 Monia1976
18.09.2012
Super :) o wiele lepszy niż poprzedni wygląd :)
👤 ulaszka
18.09.2012
czesc, mnie sie bardzo podoba, wszystko jak na dlonihurra
👤 roman1954s
18.09.2012
Kiedy wprowadzono nową grafikę farmy glównej w tym młyna ,jak zaczynalem robić paszę mlyn tak fajnie zaczynał tańczyć (brek denca) ale coś się w nim zepsuło i teraz wygląda jakby dostał reumatyzmu:D krzywe to chodzi wolno,może naprawili by to co?
👤 GOSIEK71
19.09.2012
super-jasno i czytelnie ,brawo dla pomysłodawcy_056 prosimy o więcej takich udogodnień.może by się dało sypać nawozem tak jak się podlewa to duże ułatwienie
👤 muminka83
19.09.2012
Nareszcie Nowy Młyn. Przyznaję, że Nowa formuła bardziej mi się podoba. Jest czytelna- łatwiej się połapać w tym wszystkim :D. Brawo! ;D :D :D
👤 sanrej
19.09.2012
by się dało sypać nawozem tak jak się podlewa to duże ułatwienie, jestem za
👤 majkelek79
19.09.2012
shadow o czym mówisz... może masz za mało składników... właśnie zapuściłem produkcję ponad 200 szt paszy dla koni i działa bez zarzutu
👤 shadow1991
19.09.2012
Majkelek po poludniu sprawdzalam ten nowy wyglad i mi sie spodobal ale moglam tylko wyprodukowac 100 sztuk paszy dla pawi, a mialam 8000 czarnych jagod.
A teraz sprawdzilam i jest dobrze. Moge wyprodukowac ponad 400 sztuk paszy.

Pozdrowienia dla wszystkich.
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.