📰 News

Zmiana grafiki jabłoni.

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10018
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (6)

👤 kasandra2121
17.09.2012
zmiana zdecydowanie na plus czekam na wymiane reszty drzewek
👤 PATI
17.09.2012
zaprosiłam do gry (ok 5 dni temu ) osobę która się zarejestrowała i gra a ja do tej pory nie otrzymałam nagrody która za to przysługuje
👤 batmanka
18.09.2012
Ładne to i jest, ale to kolejny pożeracz pamięci wirtualnej. Farma mi znowu świruje. Jak zamienią wszystkie drzewka w tym stylu, to nie wiem czy technicznie będę w stanie dalej grać.
👤 kasandra2121
18.09.2012
u mnie to nic nie zmienia
👤 amazonkax
19.09.2012
u mnie farma zamula potwornie kompa, nie mówiąc o zawieszaniu się co chwile. Mi osobiscie te nowe drzewka się nie podobają. znowu jak z książeczki dla pięcio latków :(
👤 amazonkax
19.09.2012
bardziej wyglądają jak pomidory :)
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.