📰 News

Mega dzień PD i Tajemniczy stajenny

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10013
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (11)

👤 general7383
14.09.2012
tylko gdzie to kłaść dokładanie zagród nowych może i fajnie tylko miejsca nie ma pomyślcie nad nowym polem tylko dla zwierząt zamiast wymyślać nowe zagrody _046_057
👤 batmanka
14.09.2012
Ciekawe co będzie w paszach. Znowu dadzą jabłka czy wysilą mózgi i pozwolą wykorzystać rośliny z pól?
👤 k_wiolcia82
14.09.2012
JARZĘBINA!!! To jest chyba orzeł nie z tej ziemi. Chyba pochodzi z Indii albo bardziej egzotycznego kraju, może z BP??
👤 batmanka
15.09.2012
No to już wiemy co to za nowa roślinka, którą przedstawiano w innym newsie.
👤 zuczek78
15.09.2012
Tylko skad ta jarzebine brac?
👤 BEATA2298
15.09.2012
Co to za orzeł który je jarzebine ,podobno pasze miały byc realistyczne .Paszą powinny być króliki ,chomiki lub kury a nie jarzębina._63
👤 k_wiolcia82
15.09.2012
Jarzębina to drzewo a jego owoce można kupić na rynku. Pewnie było kiedyś w tajemniczych sadzonkach. A ta roślina którą prezentują w news wyżej to się okaże za niedługo
👤 batmanka
15.09.2012
Orzech laskowy też drzewo, a rośnie na polach :D Ale masz rację, drzewo jarzębinowe już jest. Jakoś go nie przyuważyłam. W końcu od dawna nie obchodzą mnie "tajemnicze" eventy.
👤 Jamajka23
15.09.2012
Dostałem chomiki ale nie wiem skąd mam wziąć MORELE na pasze???
👤 marcin220v
15.09.2012
Udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurra
Na 5 tajemniczych stajennych - 2x chomiki i orzeł
Dziękiallah.gif" alt=".gif" title="_alllah" style="display:inline;max-height:36px;width:auto;vertical-align:middle;object-fit:contain" loading="lazy">" style="vertical-align:middle;max-height:32px">
👤 BEATA2298
16.09.2012
Gratuluję !
Ja na 3 sadzonki nic z nowości ani nawt lepszych zwierząt ,tylko 2 x osiołki 1 x owce jubileuszowe.
_63
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.