📰 News

Nowy event czy nowy zakład ?

🔒

Treści tylko dla użytkowników Wasza-Farma.pl

Strona jest całkowicie darmowa — wystarczy się zalogować lub założyć konto, aby czytać wszystkie artykuły i newsy.

🔑 Zaloguj się
📢 Udostępnij:
Facebook X (Twitter) WhatsApp Telegram
📌 Źródło: Oficjalne Forum Farmeramy
Podziel się: Facebook Twitter/X URL: https://wasza-farma.pl/artykul.php?id=10012
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

👥 Zobaczysz tam znajomych którzy już są z nami!

💬 Komentarze (8)

👤 Dziunia53
13.09.2012
Może to nowy zawód w dzielnicy:)
👤 Stifler
13.09.2012
może to są dożynki ??
👤 atrattiva
13.09.2012
jasne ze dozynki,jak sie nie myle to na zdjeciu sa tez zlote zoledzie tak jak w minionych dwoch latach,wiec pewnie beda wypadac tak samo z pol
👤 Agatka31
14.09.2012
Mi też to wygląda na dożynki
👤 kasandra2121
14.09.2012
dokladnie tak to wyglada jak piszecie :)
👤 batmanka
14.09.2012
Do maszyny nublońskiej trzeba władowywać tysiące towarów, a dożynki mają bardzo podobną strukturę. Nie zamierzam w tym roku dokarmiać wiewiórów. Niech się nauczą same gromadzić zapasy na zimę.
👤 Heniu56
14.09.2012
To będzie produkcja cukierków-a świstak siedzi i zawija,he,he,he :)
👤 -awaria-
15.09.2012
Heniu56
o tym samym pomyslałam
Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.