Pola gry:
Opisy:
Forum:
Pomocnik Farmera
Aktualnie online
· Gości online: 8
· Użytkowników online: 1
dorals
· Łącznie użytkowników: 15,571
· Najnowszy użytkownik: poborcaxx
· Użytkowników online: 1
dorals
· Łącznie użytkowników: 15,571
· Najnowszy użytkownik: poborcaxx
Statystyki:
Discord:
Reklama:
Chat Farmerama:
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Firma do wykonania f...· Poradnia lekarska w ...
· Sprawdzony przewóz o...
· Co na łuszczycę skór...
· Prawo własności
Najciekawsze tematy
· Szukam sąsiada / ... | [1390] |
· Sąsiadka / Sąsiad... | [56] |
Ankieta
Jak często zaglądasz na naszą stronę ?
Codziennie.

55% [178 głosów]
Co 2-3 dni.

30% [96 głosów]
Raz na tydzień.

8% [27 głosów]
Raz na miesiąc.

4% [12 głosów]
Kilka razy w roku.

3% [9 głosów]
Ogółem głosów: 322
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.03.2018 10:36
Archiwum ankiet
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.03.2018 10:36
Archiwum ankiet
Reklama:
Reklama
Nowe przepisy...

Jak donosi włoskie oficjalne forum farmeramy, wkrótce pojawią się nowe przepisy w dzielnicy przemysłowej.
Poniżej zamieszczam ich grafiki:



Nie znamy szczegółów na temat przepisów, jak tylko się dowiemy coś więcej damy Wam znać.
Źródło: http://it.board.bigpoint.com
Nowe propozycje w grze

Twórcy naszej gry chcieliby wiedzieć, która z poniższych opcji bardziej Wam się podoba:
- Kraina mlekiem i miodem płynąca
- Bajkowa kraina.
Nie wiem jeszcze jakie niespodzianki będą się kryły pod każdym z tych haseł, więc bardzo prosimy nie pytać nas o to.
Głosować na wybraną opcję możecie w tym temacie >>KLIK<<, ale tylko przez 24 godziny od momentu otwarcia ankiety czyli do środy 30 listopada 2011 r. do godziny 13:59
Wasza Ekipa Farmeramy
EVENT: Dzień jedności w Rumunii


Polska, Brazylia, Niemcy, Francja… Farmerama gościła już w tym roku w wielu krajach. Rok ten zakończymy w Rumunii, gdzie dnia 1 grudnia świętuje się Dzień Jedności. Właśnie tego dnia w roku 1918 proklamowano powstanie zjednoczonej Rumunii. Również rumuńska flaga ma symbolizować tę jedność. Ludzie w Rumunii mówią, że każdy kolor flagi coś symbolizuje: czerwień – odwagę i siłę, niebieski – morze, żółty – zboża na polach.
W dniach 01.12.2011 - 05.12.2011 wyruszamy wraz z Farmeramą w podróż po Rumunii. Czekają Was nowe misje i nowe rośliny, jak przytulia właściwa i od dawna oczekiwany kalafior, które zostaną Wam dopisane do konta jako pakiet startowy.
Cieszcie się razem z nami na miłą akcję specjalną, która rozpocznie w Farmeramie czas adwentu.
A czas adwentu to oczywiście mnóstwo niespodzianek w kalendarzu adwentowym!
Wasza Ekipa Farmeramy
Kalendarz adwentowy 2011

W ubiegłym roku od 1 grudnia, aż do Wigilii, szukaliście kodów bonusowych na facebooku, twitterze i na forum.
W tym roku otrzymanie 24 wspaniałych niespodzianek będzie o wiele prostsze.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy piękny kalendarz adwentowy w samej grze. Znajdziecie go na głównej łące na Waszych farmach już 1 grudnia
i będziecie mogli każdego dnia otwierać w nim jedno okienko.
Pamiętajcie, żeby logować się każdego dnia, bo tylko w ten sposób będziecie mieć szansę na otrzymanie 24 wspaniałych niespodzianek.
Jajo z krukiem

Krucze jaja wejdą do gry jeszcze dziś, ale nieco później. Wiemy, że wielu z Was już chciało je kupić. Ponieważ, tak jak podawaliśmy wcześniej miały one wejść do gry w poniedziałek, chcemy zapewnić, że wszyscy którzy dokonali jednorazowego zakupu minimum 300 Florenów lub konta Premium dziś (dnia 28.11.2011) od godziny 0:01, otrzymają obiecany bonus w postaci kruczego jaja. Zostaną one dopisane do Waszych kont nieco później, jak już item będzie dostępny w grze.

Kruki będą dodawane jako bonus do wyżej wymienionych zakupów do dnia 5 grudnia 2011 do godziny 0:01 (prosimy jednak nie zostawiać takich zakupów na ostatnią chwilę). Po tym terminie krucze jaja będzie można już kupić tylko w sklepie farmerskim.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wsparcie.
Wasza Ekipa Farmeramy
Renzo - nagrody

Postanowiłem napisać , aby wszystko było jasne :)
Śnieżna armata - 10PD co 30min
Wieża Eifla - 355PD co 15h
Siłomierz - 280 PD co 14 godzin
Owca tańcząca sambę - 400PD co 15h
Teleskop - efekt wizualny (zmienia dzień w noc , jednak nie oznacza że nocą można sadzić koszmarne uprawy)
Balon MŚ 2011 - 550PD co 18h
Smocze jajo - 20% PD przez 20 minut. Można smocze jajo aktywować co 10h.



Niewykorzystane żetony i bilety nie przepadną - przechodzą na kolejny event.
Renzo i pasze...

Tym razem mamy dobrą wiadomość. Jak wiecie miasteczko Renzo nie działało poprawnie na przeglądarce Internet Explorer. Programiści ciężko pracowali przez dwa dni, szukając igły w stogu siana, aby znaleźć przyczynę. Miasteczko Renzo zyskało nową ikonę dla użytkowników IE.
Tak więc co się zmieniło i jak należy postępować?
- mini gry są już grywalne na Internet Explorer
- w przypadku, kiedy nie pojawi się okienko z wygraną należy użyć klawisza F5 (odświeżyć stronę) , aby zobaczyć zdobytą liczbe punktów w lewym górnym rogu,
- dodaliśmy ikonę, która pozwala zobaczyć wynik, jeśli nie pojawi się okno pop-up (niestety tego do końca nie udało się naprawić).

Zazwyczaj programiści starają sie naprawić kilka błędów na raz, jednak nie zawsze sie to udaje i tym razem postanowiliśmy skupić się na tym, aby użytkownicy IE mogli w ten weekend korzystać z miasteczka Renzo. Chociaż może nie aż w takim stopniu jak to działa na innych przeglądarkach.
Druga wiadomość dotyczy potrzebnych roślin do wyprodukowania pasz. Hodowla zwierząt stanie się bardziej opłacalna ponieważ zostały skorygowane ilości potrzebnych roślin do ich wyprodukowania a co za tym i ceny na targu.
Aktualizacja powinna pojawić się niebawem.
Wasza ekipa Farmeramy