Plotki sowy Eleonory.
Dodane przez DAvSON dnia 16.05.2018 16:22:18
Witajcie Farmerzy !

Podczas dzisiejszej dość długiej przerwy w grze poszperaliśmy za nowinkami i spieszymy się nimi z Wami podzielić.

r1.png

Dziś mamy więcej grafik i animacji niż w poprzednich plotkach :)

Tradycyjnie aby zobaczyć nowości należy przejść do rozwinięcia wiadomości.

Treść rozszerzona
Witajcie Farmerzy !

Podczas dzisiejszej dość długiej przerwy w grze poszperaliśmy za nowinkami i spieszymy się nimi z Wami podzielić.

r1.png

Dziś mamy więcej grafik i animacji niż w poprzednich plotkach :)

Oto animacje wspominanych wcześniej nowych roślin:
redbeet.gifredwheat.gifyellowbeet.gif

brusselsprouts.gif horseradish.gif kamut.gif teff.gif

Jednak po za nowymi roślinkami pojawiły się też nazwy roślin, które już znamy z przeszłości:
Szczypiorek,Żółty groszek,Len,Pomarańczowy fiołek,Trzcina,Pomarańczowa dalia,Bazylia czerwona,Ciecierzyca,Gryka,Aster alpejski,Szarłat,Mięta marokańska,Poinsecja,Sześcienny arbuz,Tęczowa kukurydza,Kwiat powoju,Czerwona orchidea],Sześcienna dynia,Mega rzodkiewka,Naparstnica,Kwiaty-pułapki,Trujący bluszcz,Niebieski fiołek,Kardamon,Anyżek,Biały fiołek,Tęczowa paproć.
Dlaczego te nazwy się pojawiły właśnie teraz ? Może producenci nie mieli zamiaru wymyślać nowych roślinek na wyższe poziomy i uznali , że skorzystają z już istniejących ? A może jest co do nich jeszcze inny plan producenta gry ?

Animacja basenu dla ośmiornic:

octopus_upgrade_0.gif

Fascynująca rafa koralowa

compoundjun2018.png

Ozzy Wydra wybiera się na połów pereł! Rozgadane małże chętnie oddadzą swoje skarby, ale Ozzy jest zbyt nieśmiały. Pomóż mu zdobyć wspaniałe skarby!

Roślinka:
Błękitna gwiazda
compoundjun2018bluestar.gif

Wypadajką będzie perła a produktem z młyna "Niesamowita niebieska perła". Nazwy itemów: Rozgadany małż, Mała przygoda na plaży, Poławiacz pereł Ozzy, Poławiacze pereł.

Zagrody z przeszłości na Farmerskim Kole Fortuny

farmwheelupdatemay2018.png

Farmerskie Koło Fortuny rozbłysnęło światłami! Skieruj się do niego, by nie przegapić szansy na wygranie zagród i warsztatów z przeszłości, takich jak zagroda dla lisów, fabryka rękawic bokserskich czy jama dla salamander!

Nowa misja: „Księżycowe dreszcze”

fullmoonupdatemay2018quest.png

Ostatnio nocami dzieją się dziwne rzeczy. Dziwne beczenie sprawia, że drży cały świat pełni księżyca – sprawdź, co powoduje zamieszanie i wygraj tajemnicze nagrody!

Misja będzie się składać z czterech zadań.
1. Tajemnicza zgroza cicho skrada się po lesie. Zgroza tak okropna, że nawet błotny potwór, stworzenie nocy, szuka schronienia pośród zębatych pomidorów, piszcząc i drżąc niczym najbardziej zagubiona z zagubionych dusz.
2. „Buu-aaa!” Las drży od beczenia. Brzmi tak strasznie, że krzak-wytrzeszcz zakrywa oczy liśćmi i udaje kamień, podczas gdy koszmarne dynie obok szczękają zębami!
3. W końcu zgroza się ujawnia: OWCE-ZOMBIE! Całe stado wełnianych nieumarłych chwiejnym krokiem przemierza las, becząc i śliniąc się. Z głów wyrastają im kapeluszniki świetliste, a plamista zgroza przebija z ich futra niczym choroba.
4. No cóż, teraz owce-zombie tańczą i śpiewają. Niektóre z nich całkiem zgrabnie skaczą po nagrobkach albo bujają się nad polaną, trzymają się gałęzi meduzowej wierzby. Bardzo dziwne. Owce-zombie? Można niemal uwierzyć, że...

Poniższa grafika pojawi się wraz z wprowadzeniem czterech nowych misji związanych z wprowadzeniem dodatkowych poziomów i roślin - o jakich pisaliśmy już jakiś czas temu.

mainlandupdatemay2018quest.png

mainlandupdatemay2018_454_big.png mainlandupdatemay2018_453_big.png mainlandupdatemay2018_452_big.png mainlandupdatemay2018_451_big.png

Promocja – przedmioty z prima aprilis!

itemsalemay2018.png

To nie żart! Twoje ulubione „owadzie” przedmioty trafiły właśnie do sklepu. Powitaj szczura z nieba (zwierzątko domowe) i cyber-robala (przedmiot ozdobny) – obydwa zapewnią ci wspaniałe premie. Nie przegap szansy i ciesz się prima aprilis przez cały rok!
Od zawsze marzysz o szczurze z nieba i cyber-robalu? Są dostępne w sklepie!

Oferta – pakiety wyższego poziomu

specialsalemay2018.png

Wiesz już o nowych poziomach farmy? Dzięki tym pakietom możesz osiągnąć wyższy poziom z prędkością wiatru! Nie przegap ograniczonej czasowo oferty i kup je, póki możesz!
Wystartuj z kopyta na nowych poziomach farmy dzięki tym fantastycznym pakietom!