Mouse, znasz najkrótszy kawał o wężu?
Dodane przez John Doe dnia 12.02.2018 20:00:00
Witajcie Farmerzy,

Polskie OFF zaliczyło kolejną wtopę ogłoszeniowo-poradnikową. Błąd był dość poważny i z lekka rozjuszył niektórych graczy. Ale jak to często w takich przypadkach bywa, po wyrzuceniu z siebie co komu na wątrobie leżało, większość wkurzonych szybko odreagowałaby negatywne emocje i cała sprawa poszłaby w zapomnienie, przynajmniej do następnej wtopy.

snakemouse.png

Trzeba jednak pamiętać, że polskie OFF ma coś, czego zapewne nie ma żadna inna nacja. Podłego, chamskiego, wulgarnego trolla na stanowisku TL-a, który jak nikt inny z każdego nawet małego problemu potrafi zrobić mega aferę.


Treść rozszerzona
Witajcie Farmerzy,

Jak zapewne wszyscy zapaleni gracze Farmeramy wiedzą, na 1 lutego 2018 r. BP zaplanowało start nowego eventu "Księżycowy magnat". Miał on być związany z mini eventem "Pełnia księżyca", ale wg pierwotnych założeń, roślina eventowa i wypadajki miały się pojawić poza strefą pełni. Założenia były dziwne, bo kolidowały z innym trwającym eventem związanym z układaniem rur. Wielu graczy początkowo wyrażało swoje niezadowolenie z tego faktu, ale jak to u naszych farmerów bywa, szybko od wyrażania złości przeszli do układania strategii.

snakemouse.png

Kiedy jednak event ruszył okazało się, że coś tu nie gra. Początkowo brak wypadajek i rośliny eventowej uznano za opóźnienie w rozpoczęciu wydarzenia. Jednak już po kilku minutach, okazało się, że event ruszył, ale wbrew zapowiedziom nie na łąkach głównej farmy, tylko właśnie w strefie pełni.

Zaprawieni w bojach, znający języki obce farmerzy szybko ruszyli na zagraniczne fora, a tam znaleźli ogłoszenie z dnia poprzedniego, w których znajdowała się informacja, że BP po wysłuchaniu negatywnych komentarzy na temat robienia dwóch eventów jednocześnie na tych samych polach podjęło decyzję o przeniesieniu "Księżycowego magnata" do strefy pełni i zmianie wymagań ilościowych.

U nas co prawda dzień wcześniej również ukazało się ogłoszenie, ale informowano w nim wyłącznie o zmniejszeniu liczby potrzebnych roślin i wypadajek. O zmianie plansz na których miało odbywać się wydarzenie nie było ani słowa.

Rzecz jasna spora część graczy, którzy wcześniej odpowiednio przygotowali swoje farmy pod zaczynający się event, wyraziła swoje niezadowolenie z takiego stanu rzeczy. Szybko jednak pojawił się BA_Ghost i jak to czynił już nie raz w przeszłości wziął wszystko na klatę:

geibo_QfSDCgOznrEPihVw.png

Duszek, jak go powszechnie nazywają gracze, jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych moderatorów na forum, a poza tym w przeciwieństwie do trolla stojącego na czele ekipy FA_PL posiada coś takiego jak honor i cywilna odwaga, rzeczy zwykle wysoko cenione przez tych, którzy posiadają coś takiego jak mózg i wiedzą czym jest szczerość i moralność (mouse – nie szukaj sobie w google tych pojęć, szkoda twojego czasu i tak wiadomo, że nie masz, nie znasz i nie zrozumiesz).

Jego oświadczenie u niektórych od razu lekko ostudziło emocje, inni jak to zawsze w takich przypadkach bywa, potrzebowali jeszcze trochę ponarzekać. Ale znając życie większość szybko dałaby sobie spokój i też przeszła nad tym do porządku dziennego.

Jednak mouse była na miejscu i wiedziała, że nie można zmarnować takiej okazji i dopuścić do tego, żeby temat zbyt szybko umarł śmiercią naturalną. W końcu nie ma to jak obrażać graczy w poczuciu totalnej bezkarności. Pretekstem stał się post zzizzie, a potem wypowiedzi Foczuni84 i Blazersa (ten ostatni zresztą usunięty, ale kto bezmózgiej tl zabroni go cytować).

DfH65a-TR1yNP12ZDIHYzQ.png

Ny2rVYxxT4GmMJx5rcx5dA.png

Szczyt żenady, chamstwa czy innej bufonady? Oczywiście, w końcu to jest prawdziwe oblicze mouse (jak ktoś się dał zwieść spotkaniami przy czekoladzie czy innych trunkach, to niech się nie zdziwi jak kiedyś skończy z nożem wbitym w plecy).

Tak może postępować wyłącznie troll, który tak naprawdę swoim zachowaniem podburza graczy przeciwko własnej ekipie (swoją drogą niezmiennie zadziwiają mnie zdolności manipulacji u tej pani które sprawiają, że owa ekipa tego nie widzi).

Moglibyśmy oczywiście rozwinąć nasz komentarz do wypowiedzi troll leaderki, ale zamiast tego wolimy oddać głos graczom, którzy nie omieszkali odnieść się do jej chamskich zachowań. Jak zwykle czyniąc to w sposób nie zwykle inteligentny, kulturalny i jak najbardziej regulaminowy, co oczywiście zostało w pełni docenione przez podopiecznych mouse, we właściwy im sposób.
Większość wypowiedzi usunięto pod pretekstem "off topu". Na szczęście udało się ocalić przynajmniej część z nich. W tym miejscu serdecznie dziękujemy tym, którzy nam w tym ocalaniu pomogli i nadesłali swoje screeny.

Ic6BR8xzSIOyMjd9_M-0AQ.png

tNTftV4aSOqqpPNh_XODfA.png
(post Blazersa usunięty z forum, ale cytowany przez mouse)

frzRyp-4QvyvukS8bNWVCA.png

eTSVZXuIRq_rgLGao5Jvpg.png

x34Rtb6HS-6-ao_W8YVrVg.png

bsuzIa6uSSm6HCBDtWVmHQ.png

EVxE0zV3RPa1ic0zd6dTmw.png

Całe zdarzenie było także komentowane w innych działach, np. na kozetce:

vYJhP9PGSrCEIIlV94SzMw.png

I na koniec jak zwykle niezwykle celna uwaga niezawodnej Madzo:

7rz52xgfTY_hh1MZMGSgow.png

i równie celna rada zagmy:

I8dpo3QORUqI2kcG7LVdMQ.png

Nas też zastanawia czy poradniki i ogłoszenia z nimi związane są wyłącznie na głowie jednego Ducha i nie ma nikogo kto by pomógł mu w ich sprawdzaniu? Nawet przy najlepszej znajomości języków, przy takim obciążeniu jakie ostatnimi czasy funduje BP, jedna osoba zwyczajnie może się walnąć czy coś przeoczyć. Pytanie co robi w tej ekipie tl jest jak najbardziej zasadne. Jeśli nadęty, arogancki troll sam nie umie pół zdania sklecić poprawnie, co widać na każdym kroku, to niech przynajmniej zastanowi się nad strukturą ekipy i zamiast hołubić moderatorki od kurzej grzędy, znajdzie w ekipie kogoś z głową na karku, kto wspomoże Ducha. Wbrew pozorom jest z kogo wybierać.

W zasadzie niezmiennie uważamy, że mouse kwalifikuje się jedynie do tego, żeby opowiedzieć jej najkrótszy kawał o wężu. Problem polega na tym, że to ten pozbawiony mózgu i godności troll nie jest w stanie tego zrozumieć. Dlatego po dokładnym przeanalizowaniu tematu dochodzimy do wniosku, że może trzeba podejść do niego inaczej.

Otóż naszym zdaniem marnujesz się mouse w tej ekipie, zwyczajnie się marnujesz! W końcu są w naszym kraju tacy, którzy jak nikt inny potrafią twierdzić, że deszcz pada, gdy ktoś pluje im w twarz. Jak nigdy inny, gdy coś totalnie spierdolą, potrafią wmawiać, że tak miało być i tak być powinno, z pełnym przekonaniem, że ciemny lud to kupi. Ba! Jak nikt inny potrafią obrażać, wyzywając od gorszych i najgorszych tych, którzy za cholerę tego kupić nie chcą. Mają monopol na jedynie słuszną wiedze nawet, gdy są głupsi niż ustawa przewiduje. Wypisz wymaluj tak jak ty mouse!.

Dlatego apelujemy! mouse! Zapisz się do jedynie słusznej partii i zostań politykiem! Wśród nich na pewno nie tylko doceniono by twój ogromny talent, ale jeszcze miałabyś szanse go rozwijać. Z takimi kwalifikacjami kariera murowana. A co za tym idzie, zamiast marnować się na jakimś podupadającym forum dla siewców sałaty, pisząc do garstki użytkowników, którzy jak na złość grzeszą inteligencją i przez to nie potrafią cię docenić, mogłabyś obrażać i opluwać miliony w całym kraju, a może i zagranicą.

Także ssssspierdalaj mouse z tego forum!!! Sssssspierdalaj byle szybko, bo po co się tu marnować!!!