Event: "Wigilia" i misja wspomagająca "Zaczarowana zima".
Dodane przez DAvSON dnia 03.12.2017 13:56:35
Witajcie Farmerzy!

Najbardziej przydatna misja tej zimy! Zajrzyj do spółdzielni, weź udział w ciekawej misji, a akcje specjalne „Wypełnianie skarpet” i „Wigilia” staną się dużo łatwiejsze!

christmasquestdec2017.png

O wydarzeniu "Wypełnianie skarpet" pisaliśmy tutaj.

Więcej grafik i informacji znajduje się w rozwinięciu wiadomości.

Treść rozszerzona
Witajcie Farmerzy!

Najbardziej przydatna misja tej zimy! Zajrzyj do spółdzielni, weź udział w ciekawej misji, a akcje specjalne „Wypełnianie skarpet” i „Wigilia” staną się dużo łatwiejsze!

christmasquestdec2017.png

O wydarzeniu "Wypełnianie skarpet" pisaliśmy tutaj.

Opis misji "Zaczarowana zima":

1. Józek Łatka krząta się między stodołą i domem farmerskim. Zwierzęta przyglądają się z zaciekawieniem, jak rozwiesza jemiołę i ostrokrzew, a następnie zeskakuje do piwnicy po goździki i cynamon. No tak! Już prawie Wigilia.
2. Leśne zwierzęta też powinny się nacieszyć świętami. Wkrótce jodły i dęby są przystrojone bożonarodzeniowymi światłami, a Drzewo Mądrości wygląda jak zaczarowana choinka. „Hu, huu!” – pohukuje zachwycona Eleonora.
3. Józek głośno klaszcze. „Wykonaliśmy dobrą robotę! Myślę, że zasługujemy na przerwę. Kto ma ochotę na poncz?” Wszyscy, oczywiście! Mmm, gorący poncz jest przepyszny, a za oknami prószy pierwszy śnieg. Doprawdy, magiczna chwila!
4. Czas wrócić do przyozdabiania! „Wszystko staje się piękniejsze dzięki lamecie!” – krzyczą zwierzęta jednym głosem. Ale cóż to? Zaczęło brakować ozdób na strychu? „Nie ma powodów do paniki” – uspokaja Józek. „Tuż przed Bożym Narodzeniem kwitną błyszczące kwiaty”.
5. A gdzie się podziały bombki? Zwierzęta przetrząsają całą stodołę – nadaremno! Nigdzie nie można znaleźć choćby jednej kulistej ozdoby! Józek udaje się w pośpiechu do miasta, żeby przygotować nowe bombki w warsztacie. Miejmy nadzieję, że nie jest za późno!
6. W końcu stodoła błyszczy lametą i innymi ozdobami. Na zewnątrz nieprzerwanie prószy śnieg. „Prezeeenty!” Tyle prezentów – rurki do nurkowania, palety farb, biodegradowalny klej i wiele innych. Spójrzcie, jak oczy dzieci promienieją radością!
7. Zarówno zwierzęta z farmy, jak i z lasu stoją pod rozświetlonym Drzewem Mądrości, racząc się gorącym ponczem i ciastkami. Na spokojny las sypią się z nieba płatki śniegu. „Pięknie” – stwierdza w myślach Józek Łatka. „Wesołych świąt!”

PREZENTY! Nie tak szybko! Najpierw trzeba udekorować choinkę. Pomóż, zdobądź wspaniałe nagrody i odbierz swoje nagrody już 21 grudnia. Wesołych świąt!

Rośliną eventową będzie "Błyszczący kwiat" a wypadajką "Bombki".

Do wygrania trzy ozdoby:
Świąteczne koziołki
W dół komina
Pod jemiołą

Kosze do eventu "Wigilia":
christmas2017basket1_big.png christmas2017basket2_big.png christmas2017basket3_big.png christmas2017basket4_big.png

Cicha noc, rozświetlona noc! Te koszyki są wypełnione świątecznymi przedmiotami. Zdobądź je, żeby cieszyć się bezstresową Wigilią i cudownymi nagrodami!